reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 zamowilam w niedziele ...uwaga... 50 testow ciazowych i mysle, ze jutro przyjda. W domu mam jeden o czulosci 25 i moze jutro zrobie, bo ja to jestem niecierpliwa. Choc brzuch boli coraz bardziej wiec nie wiem, czy zdążę zatestowac.
@AgaB33 no...fajnie by bylo. :)
 
reklama
Tez trzymam kciuki za wszystkie ktore beda niedlugo testowac !! ✊✊✊

A powiedzcie mi,jakie badania mozna jeszcze zrobic tak dla pewnosci jak minie juz 6 tyg po poronieniu? U mnie juz minelo jakis czas i mam wyrzuty ze nie przebadalam sie jakos doglebnie...tylko tsh i toxo
 
@roxie123 a kiedy betujesz;)? Jutrooo??:) @AgaB33 sciskam kciukasy i ja! @Frezja_1 za Ciebie rowniez! @roki_1991 czekam z niecierpliwością do czwartku:) na dobre wieści jak u @Marika92 !super!
Ja dzis pierwszy raz robilam paski owulacyjne, u mnie 12dc i zadnego cienia na pasku:/ ciekawe czy nie bede miala bezowulacyjnego cyklu przypadkiem..chociaz jakbym juz miala owulke może i dzis ale chyba za wczesnie, ostatnio mialam 14/15 /16 dc.nigdy tego nie obserwowalam no i zielona jestem ze nie wiem..no ale w czw gin chcial coa podejrzec, po owulacji cos by zobaczyl?albo ze mialoby byc bez owulki?
@membaris jak starania?kiedy testujesz?myslisz ze cos sie moglo zagniezdzic?? @anja93 a toxo, cyto i rozyczke robilas?tez warto ja zrobilam i sie balam wyniku rozyczki ze jeszcze szczepienie bede musiala i jeszcze czekać do staran wtedy..tak jak dziewczyny mowily wit d moze zelazo i ferrytyne?zobaczysz czy dobrze sie przyswaja i czy trzeba zwiekszyc ilosc wcinanych burakow i watrobki:)
 
@Frezja_1 alez zaciskam kciuki[emoji16]

@Totois30 test moze sie zmienc w ciagu kilku godzin,ja tak raz mimam [emoji4]oczywiscie mowie o owulacyjnym[emoji4]
Taaak,gin wszytsko bedzie wiedzial jak luknie[emoji6]

Licze barany dziewczyny hahah 2.55 a ja nie spie,znaczy sie splam juz ale chyba organizm mnie juz na karmienie w nocy szykuje hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Testuje w pon czekam do dnia @ to też 14dpo zastrzyku jak będą kreski idę na betę... nie wiem co będzie nie robię szybciej bo ostatnio byl pozytyw przed @ i z tego nic nie wyszło .
Objawy mam typowe dla ciąży a znam swój organizm z resztą delikatne objawy mijają a już mnie mdłości zaczynają męczyć nie śpię bo cycki w kosmos mi odleca [emoji23] więc to jest to, u mnie norma zawsze się tak objawia jak rośnie beta, więc mam nadzieję . Jak bedzie juz ta beta wszystkie objawy po kolei napisze Wam w poniedziałek dzień za dniem :D na razie muszę być spokojna bo wiecie jak to nic pewnego dziś jest jutro nie ma .

Dziewczyny czekam na Wasze testy : * Frezja progesteron ciążowy [emoji4][emoji6]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Frezja_1 alez zaciskam kciuki[emoji16]

@Totois30 test moze sie zmienc w ciagu kilku godzin,ja tak raz mimam [emoji4]oczywiscie mowie o owulacyjnym[emoji4]
Taaak,gin wszytsko bedzie wiedzial jak luknie[emoji6]

Licze barany dziewczyny hahah 2.55 a ja nie spie,znaczy sie splam juz ale chyba organizm mnie juz na karmienie w nocy szykuje hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia dziękuję bardzo za kciuki, ale jeszcze nie teraz, test bialy jak snieg. Jeszcze jest nadzieja.
Oj bidulko, masz Ty z tym spaniem. Poczytaj, moze mozna meliske pic albo cos innego, co by pomoglo.
@ AgaB33 moze u Ciebie będzie beta dodatnia. Czego Ci życzę.:)
@roxie123 czekamy cierpliwie na Twoja dodatnia bete.:)
 
@Frezja_1 nawet nie wiesz jak bym chciała aby się spełniły Twoje słowa. Trochę wątpię bo cycki nic nie tkliwe jedynie ból w dole brzucha i niedobrze mi trochę ale tego przyczyny mogą być inne. Już po pobraniu oby wynik byl dodatni. Tu lipa tylko bo podaja wynik ze poziom mniejszy niż 5 i niewiadomo czy zero czy cos sie zaczyna tak jak u @roki_1991
 
reklama
Do góry