reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@membaris ale to masz obawy przed porodem czy co się dzieje??

@ivvonka i to w instytucie? To co by wychodziło że ta moja Poradnia jest jakaś specjalna? Ja już wizyty co 2tyg 4razy mialam i przed każdą ktg. A od teraz co tydzień kazała robić. Ale wrażenie super jak tak Ci to stuka a jak zacznie się ruszać to jakby wybuch jakiś. Albo sobie zasnie tak jak @anja93 pisze i trzeba budzić :-) super te ubranka. To wszystko jest takie ładne...

@Syl92 mi w 26dc beta nie wyszła nawet a test w 31dc dopiero przy 28dniowych cyklach
@muza_ton wiesz co chyba tak, to jest jakiś dziwny niepokój przed porodem :/ moja położna wręcz stwierdziła że pacjentki z taką traumą to jeszcze nie miała. Jeszcze dodatkowy stres bo ona ma urlop od poczatku września także możemy się minąć:( a Ty nie stresujesz sie porodem ? Bedziesz miała cc czy naturalnie ?
 
@membaris chciałabym naturalnie tak jak córcie. Jednak na ostatnim usg Jasio leżał w poprzek. 07.08 mam usg i zobaczymy jak tam się ułożył. Jak się nie ogarnie no to.nie będzie wyjścia i bedzie cc. A Ty jak przewidujesz?? Ja to porodu tak bardzo to nie tylko co to.będzie już po porodzie. Z córcia miałam takiego baby bluesa że szok. Mam nadzieję że teraz będzie inaczej
 
@Paulinax 140 to na pewno dzidzi:) moje przeplywy sa wolne, wyraznie to slysze, ale ja ogladalam troche filmikow jak sluchac i tam juz sie napatrzylam i nasluchalam ktore to moje a ktore dzidzi, dla mnie nie do pomylenia:) a ja mam zalecone od 16 do 24 tc co tydzien wizyty w wawie na przeplywy serduszka u dzidzi i echo serca ze wzgledu na przeciwciala anty ro ktore mam. 1-2% ryzyka ze przenikna do lozyska i zaczna psosic z serduszkiem malenstwa ale zawsze spie spokojnie:) wszystko super, serduszko prawidlowo zbudowane, przeplywy idealne: ) a jezdzenie juz prawie koncze i ryzyko bedzie mniejsze:) a jak u Ciebie? Wszystko w jak najlepszym porzadku:)?

Dziewczyny a pamietacie nick szczęściary co ma trojke dzieci i teraz zaszla w trojacza ciaze? Agula cos takiego? Ciekawam co u niej:)
Rozumiem, dobrze, że to kontrolują, ale na pewno będzie wszystko dobrze :)
U mnie ostatnio ciężko psychicznie.
Mialabym juże swoje 1 dzieciątko przy sobie, w dodatku Nasza Mała w brzuchu jest ostatnio bardzo leniwa i miałam wrażenie, że kilka dni w ogóle nie czuje ruchów .
Mąż wziął mój sprzęt i zbadał tetno .
Wychodziło, że znaleźliśmy tetno i moje i małej .
ale ...
Mam do Was pytanie, ponieważ przeczytałam historię,gdzie babka w 38 tyg nie czuła ruchow i badała detektorem i niby znalazła tetno dziecka. W końcu pojechała do szpitala i okazało się, że dziecko nie żyje.
Lekarz pisał że mogła znaleźć swoje tetno i pomyślała, że to jej lub wzięła puls łożyska za tetno dziecka.
Wiec byłam jeszcze bardziej przerażona .
O 3 nad ranem dzisiaj była masakra ze mną.
W końcu poczulam ruchy Małej, ale nadal mnie trapi, jaki plus ma łożysko aby odróżnić od tętna dziecka ?
Kiedy ruchy dziecka powinny być regularnie i codzienne ?
 
@Paulinax ja wiem, że my wszystkie po stratach mamy w głowie kołowrotek niezły, ale zamartwiasz się troszkę za dużo. Czujesz ruchy. To już super+dobre wyniki usg. Nic maleństwu nie jest. Teraz w ten upał może słabiej odczuwasz ruch. Tak to bywa. Jeśli detektor tylko Cię martwi to do szafy go i obserwuj ruchy dziecka, polegaj na usg. Może tak się maluch układa, że ciężko trafić.
 
@Paulinax ja wiem, że my wszystkie po stratach mamy w głowie kołowrotek niezły, ale zamartwiasz się troszkę za dużo. Czujesz ruchy. To już super+dobre wyniki usg. Nic maleństwu nie jest. Teraz w ten upał może słabiej odczuwasz ruch. Tak to bywa. Jeśli detektor tylko Cię martwi to do szafy go i obserwuj ruchy dziecka, polegaj na usg. Może tak się maluch układa, że ciężko trafić.
Masz rację :*
Przepraszam , że zawracam Wam głowę, ale wiem, że tylko Wy potraficie zrozumieć moje obawy ...
 
reklama
@Paulinax jasne pisze do nas szczególnie w takich sprawach, pamietaj ze w razie czego dzwon do gina i jedz na wizyty Twoje obawy musza byc rozwiane bo sie zastresujesz..ja wyczuwam momentami 2 tetna, moje lekkie wolne w tle, a dzidzia na pierwszym planie 2 razy szybszd tetno. Poogladaj filmiki na youtubie, ja znajduje praktycznie w 1 punkcie tetno chociaz wiemy ze dzidzia juz wysoko. Ja cenie detektor a w zaawansowanej ciazy dzidzia sie mniej rusza i tymbardziej to stresuje, bedzie dobrze nie martw sie:* ja dzidzi teraz mierze tak co 3 dni zeby wiedziec ogolnie jakie jest bo z biegiem ciazy moze ciut zwolnic, np na poczatku u mnie norma byla 160 a teraz 145-150 a jak dzidzia spi to nawet ciut mniej. No i patrze czy nie zwalnia, ja mam lozysko z tylu wysoko i ruchy czuje na maxa, w nocy młody wali bomby, w dzien jak leze to mi sie brzuch caly rusza, nawet nagralam jak taką bombe dostaje;) takze spokojnie:*
 
Do góry