reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie :-D:-D

Nagroda taka,że Madziulka zdrowa. Tyle.
Super wieści :tak:

Magdalenka dobrze, że idziesz do porządnego lekarza.

Witam z samego rana, wczoraj miałam USG no i nadal jest tak sobie wychodzi że mam trorbielkę na lewym jajniku ma 25 mm pocieszające jest to że jednak one same sie wchłaniają... smutne to ze pomimo wszystko tworzą się nowe.
Niech znika i już więcej się nie pojawia ;-)


Ech.Trzymajcie kciuki,plisss
Buziaki dla Was wielkie.
Cały czas trzymam za Was :-)

juz po wizycie u lekarza.mocz czysty,dzieciatku serduszko bije (slyszalam)wedlug lekarza jest 18 t 5 d( wedlug mnie 17t 4d) ale moze to i sie zgadzac bo na istatnim usg powiedziala ze starsze niby jest....cisnienie prawidlowe nastepna wizyta w szpitalu za 3 tygodnie mam nadzieje ze zrobia mi usg...buziole
Super :-)


W lipcu będę miała urlop więc tak sobie pomyślałam, że jakby wszystko się udało to urodziłabym na piękną wiosnę :blink:
Oby się spełniło ;-);-)

A ja zaczynam strania juz po następnej @... którą pewnie dostanę za tydzien...a później do dzieła:-)
Trzymam kciuki :tak:
Gnacie strasznie, ale postaram sie być na bieżąco.
u mnie bez zmian właściwie, dołki mnie nawiedzają i juz sama nie wiem jak z nimi walczyć.
Nawet tak nie myśl jesteś wspaniałą mamą.

!
Acha muszę się wam pochwalić :tak: oduczyłam Oliego od nocnych karmień :tak: czasem było ich nawet 5 :szok: a teraz jest 0 . Jak sie kładzie spać ok 20 to wstaje ok 5: 45 albo 6 na cycusia i śpi do 7, 8 !
Gratuluję :-)

witajcie kochane
wlaśnie dotarłam do domku
Nawet nie wiesz jak się cieszę. Wielki buziaczek :-)

Iza dziękuje jako tako. Urodzinki dzisiaj siostrzeńca wiec pól dnia spędziłam z nim.. a w sobotę kinderballllll.......
I tak jakoś dzień za dniem leci..
O to widzę, że będzie wesoło:-D

Jutro o 20:15 mam usg tradycyjnie proszę o kciuki:tak:
Wieczorami czuje się gorzej, nie jadłam wczoraj kolacji bo czułam że jak coś zjem to szybko powróci na zewnątrz. Zjadłam tylko chrupki kukurydziane i poszłam spać o 21 żeby przespać złe samopoczucie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-):-)
 
reklama
Dlaczegotak hehe to fajnie wiesz chyba takie wpadki są najlepsze, niz takie kombinowanie i wcinanie wszystkich mozliwych witaminek co lekarz zleci... ja biore folik tak zapobiegawczo :-D ale nie mam zamiaru tym razem tak szybko biedz do lekarza, jak zajdę w ciąże to odczekam do 8 tygodnia bo wtedy juz powinno bic serducho a wedlug mnie jak lekarz robi czesto usg to na pewno nie jest to dobre dla tak malutkiego dziecka bo jest za slabe zeby wytrzymac takie fale....
 
Kinius 3 mam mocno kciuki a jak wrocic to koniecznie pochwal sie fotencja z fasolineczka:)
a gdzie jets Wróbelek czy ktos wie co sie z nimi dzieje ????
 
Kinius 3 mam mocno kciuki a jak wrocici to koniecznie pochwal sie fotencja z fasolineczka:)
a gdzie jets Wróbelek czy ktos wie co sie z nimi dzieje ????
 
reklama
Do góry