reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Koti ja tez byla spokojna do samego konca ale przed kosciołem zżerałamnie trema ..To normalne;-)

Dobra dziewczyny mykam ....Jutro sie odezwie ....Mam nadzieje ze nikt z Was sie nie bedzie smutal....Edytko,Aga,Haniu,AgaAj .....:-)

Mordoklejko,Anetko,Marlenko,Alicjo,AgaIrl,Haniu,Koti,Niusiu,Jezyk,Pati,Cyniczna,
Magdalenko,Gabi,Pixelko, Ola,Sylus,Selenko,Sonitko,Allo,Also,Mirciu,Dlaczegotak i wszystkie niewymienione dziewczyny pozdrawiam i kazdej z Was osobna zycze spokojnej nocy a jutro zycze Wam ... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was
zrobi, zielonych świateł na
Waszej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej
piosenki w radio. Życzę Wam dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach,
które dadzą Wam radosne poczucie,że życie uśmiecha się do Was, obejmuje
Was i przygarnia,ponieważ jesteście kimś specjalnym. Życzę Wam dnia
Pokoju,Szczęśliwości i radości:-)


DOBRANOC WSZYSTKIM
 
cześć dziewczyny
cześć Carri
z tego co wyczytałam to tez masz na imię Iza i tez jesteś Lwica co:-)
to tak jak ja:-)
 
Carri SLodziutka Selenka AJ AGa Ir, Gabi MOrdoklejka ANgelka, Hania Agusia537 Dlaczegotak Mircia Wrobelek Anetka Alla Also Marzenka Marlenka Guska Buziaczek Koti Mala Anetka Jezyk Scarlet Agi 28 SYla Ola 15 Ozkane Goska40 Szafirek Pati Niusia Kinguś Kasieekkkkk Magdalenka Marli Cyniczna Pixellka Sonita :(((
slodkich snow Wam zycze i oczywiscie tym nie wymienionym tez :*******
 
Alutka dziękuje Ci.. ja tez Ciebie lujblju :-D:tak:;-):-) aż mi się humor poprawił jak przeczytałam Twego posta..dziękuje
Ależ Ty się w tej pracy do późna też wysiedzisz.

Agusia kochana mimo młodego wieku jesteś już dojrzała. Dasz sobie ze wszystkim radę. Zawsze możesz poprosic o pomoc jakąś przeznaczoną do tego "fundację" czy ośrodek.. samotnej matki itp. Napewno jak wpiszesz na necie wszystko Ci się wyświetli. Nie jesteś sama. Masz też nas. Tyle że my możemy pomóc tylko wirtualnie. Jestem z Tobą i naprawdę życzę duuużo sił.

Alicja dziękuje Tobie też słodkości życzę. Jak popijawa? Nic a nic się nie podzieliłaś drineczkiem...:crazy::-D

Maja ja też wogóle do końca nie miałam nerwów.. to był NAJWSPANIALSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU... zaraz po pierwszym ... poznaniu mojego M. .. Nam 1 maja minie 10 lat :szok::-D:rofl2:
Naprawdę zero stresu miałam. Była to TYLKO czysta przyjemność.. którą nie zapomnę do końca życia.

Iza (Olcia) i jak nerwówka w pracy? Da się wytrzymać?

Carri (Iza) dobrej nocy Tobie równiez dobra duszyczko.

Wszystkim życzę spokojnych snów. I przepięknego przebudzenia.

Dobranoc.
 
reklama
Do góry