reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anne.jpg

Z okazji naszego święta życzę Wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń i radości każdego dnia.
 
reklama
Dziękuje i póki co zmykam...

Beatko cieszę się ze jesteś. Wiem wiem powtarzam się...:zawstydzona/y:

Gabi aaaa co u Was? Dawno nie pisałaś?

Aguś Irl jutro nie wiem jak ale pasuje napić się z Tobą choć nawet red bulla ... by oblać Twe 18-ste urodzinki!!!!!:-D;-):-)

Izunia(Olcia) ależ się wyspaliście!!
 
witajcie niedzielnie

Cóz mozna życzyć kobietom w dniu ich święta...... spełnienia marzeń, aby każda z nas cały czas czuła się kochana..... i kochała.....

U mnie rano świeciło słoneczko ale jakoś schowało się za chmurkami..... ale Edytko z tym śniegiem to już przesada.... i jeszcze do tego źle się czujesz??? biedactwo.....

Kasiek ja troszkę fluidów zabrałam sobie tak na zapas..... narazie gromadzę:-D

Agi mój M może nie podpadł ale on nie jest skory do obchodzenia takich świąt:-(..... mówi że Walentynki to święto amerykańskie a Dzień Kobiet to komunistyczne:crazy:...... cóż zmuszać go nie będę bo nie o to chodzi......

Sylwia chyba rzeczywiście czeka cię kolejna wizyta w szpitalu..... trzymaj się dzielnie

wszystkim wam życzę miłej niedzielki
 
Aaaaaa i jeszcze chciałam wrócić do wczorajszego wieczorka..... dziewczyny szybkie autka i szybkie numerki????????? no no ależ ciche wody:happy:
nie pisałam bo czasu zbrakło ale ja tutaj kontroluję wszystko:tak:

Pixella czekamy dzisiaj na zdjęcie brzuszka, bo masz chyba juz zaległości......
Aga Irl też by się przydało:tak:

Dajcie wzrok pocieszyć
 
Witajcie w ten wyjątkowy dzień, choć wyjątkowe jesteśmy zawsze.
Dziękuje za pozdrowionka, wracałam od Taty i zawracałam głowę Edi telefonicznie.
Koti, cóż, zyczę Ci samych wspaniałych chwil w przyszłości, a schodków tylko najmniejszych. Choć potrzebnych, bo po burzy zawsze świeci słońce. Szczęścia i spełnienia marzeń.
Oluniaa, przykro mi bardzo.. brak słów.
Alicja 1985 jak tarczyca? Hormonki wyrównane?
Alutka witaj.
Aguś AJ co Cię tak rozłożyło? Wiosna za pasem, kuruj się szybciutko, ucałuj Gosiaczka.
Szafirku, malutko Cię, wiesz,że zawsze pamiętam o Tobie.
Syla, oby się wszystko szybko zagoiło i maluszek był zdrowy, tego Ci zyczę. Leż i oglądaj filmy póki co.
Iza30, Nie zauważyłam!! GRATULUJĘ kochana.
ola 15, moja wizyta tuż , tuż.
kinguś, co u Ciebie?
kasiekkm, jak miło,że o Mnie pamiętasz, wysyłaj linki, Ja korzystam!
Wszystkie serdecznie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Kinguś , obejrzałam, jeszcze urośnie.
Moja Madziulka chyba kankana tańczy w moim brzuchu, aż cały skacze. Bardzo ruchliwa jest od wczoraj, cała noc szalała. Moja Rodzinka chora więc nie spałam również.
Suwaczek przeskoczył mi na 6 miesiąc. Czas płynie, a pamiętam jak z Wami przezywałam początki radości i towarzyszący jej strach.
ola 15, randka w opałkowej chacie nieunikniona, czekam tylko na większe słoneczko i się umawiamy.

Muszę się zająć rodzinką. Miłego Dnia Kobiet Kobietki.
 
Ostatnia edycja:
ola15 a które na forum to są fajne babeczki, a które nie? :-):-):-):-):-D

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBITKI!
Życzę
odnalazienia w ciszy swoich myśli i marzeń, w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Poza tym witam się serdecznie w niedzielę :-)
 
reklama
Do góry