reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Edytko przepięknie:-)...... i do tego moje kolorki..... zieleń, pomarańcz i cudne bordo...... wspaniale

Laura nie jest łatwo zapomieć i żyć z bólem dalej.... ale z czasem rozumiemy że trzeba..... najważniejsze aby mieć swojego Aniołka zawsze w sercu....

Agusia strasznie mi przykro że nie mogę cię przytulić..... ale pamiętaj że masz dla kogo żyć..... i walcz o swoje szczęście mimo że czasami wiatr wieje w oczy..... musisz wierzyć że w końcu i dla ciebie zaświeci słoneczko.....

Madzia i Mircia do rozpakowania!!!!!
 
reklama
Witam wieczorowo Alutka. Dziękuje za pochwały. Mi też się podoba cudnie. Choć jeszcze drobne poprawki mam zrobić i jeszcze mam kilka pomysłow. Ale naprawdę jest jak dla mnie samej cudnie. "prawie tak " jak miało być..

Jak Tobie minął ten szczególny dzionek? ;-) I znikła Alutka. Dobranoc.

Zmykam już..
 
Ostatnia edycja:
witam i uciekam

laura witaj Dla twojego aniolka
[*]

agusia pamietaj ze masz Nas ...przytulaski

edytko sliczne macie mieszkanko ładne kolorki Ciekawe kto byl tak swietnym projektantem
mircia mordoklejka trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie

buziaczek papa
 
Edytko mieszkanko przepiękne... ja tez w salonie mam braz i beż ;) Dzis w IKEI kupilismy przepiekną ławę no i stoliczek do mojego pokoiku... tzn. planowo to miala być sypialnia + pokoik dzidziusia no i tam wszystko jest slodkie... sciany zólto - pomaranczowe z czerwoymi dodatkami ;-)
Laura... jedyne co moge napisac to to, że wiem co czujesz...
ja gdy zrobilam test i wyszly dwie cudne kreseczki, szybciutko kupilam takie malusienkie rozowe skarpeteczki i ozdobne pudeleczko... szlam wtedy do pracy na 15 a moj D. wracal z niej o 16...
wiec zostawilam to sliczne, malenkie pudeleczko, obok test ciazowy... gdy wrocilam z pracy czekal na mnie pyszny obiadek i kwiaty,,,, bylismy tak bardzo szczesliwi....... :(

Tule Was wszystkie bardzo bardzo mocno!!!!!
MIlej nocki
 
Witam dziewczynki:-D

Edytko śliczne mieszkanko.Piękne kolory.Cudnie:-DBuziak

Laura witam cię i mocno tulę
[*] dla Twojego Aniołka

Mireczko , Mordoklejko już nie mogę się doczekać na wasze maleństwa:-)

Wszystkie Was pozdrawiam gorąco.Buziaki

U mnie staranka w tym miesiącu znów;-)Owulka powinna być około 14-17 marca.Tak więc będę zajęta wieczorkami;-):-D:-):-pZobaczymy co z tego wyjdzie;-)

Buziam wszystkie

Koti młoda żono jak wrażenia?
 
also gratuluję tak zdolnej siostrzyczki :tak:

wrobelek super że remoncik skonczony :tak: a co do teściowej... tylko pozazdroscic...:zawstydzona/y:
ja niestety przez teściową musze mieszkac w wynajmowanym mieszkaniu i łądowac kasę w nie swoje... ale cóż... takie życie...:no:

Pati.b to o wpadkę będziemy się w podobnych okresach starac :-D

Edytka
... nic tylko pozazdrościc mierszkanka.... jest na prawdę ślicznie...i tak w moim stylu :-D

Wszytskie nowe dziewczynki witam w gronie aniołkowych mam... i przytulam mocno do serca...dla Waszych Aniołków
[*]

Koti wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!! Niech Wam słoneczko codziennie świeci !!! :-D

Carri, AgaAJ, selena, sonita, Alicja, Hania, angelka, Ola, kasiek, cyniczna, Mircia, Magdalenka, Marlena, ozkane, pyzuniagaj, pixella, Alutka, Anesto, Szafirek, Agi28, Syla i wszystkie niewymienione dziewczyny gorąco pozdrawiam !!!

BTW... czy ktos wie co się dzieje z Katrin257 ?
 
Ostatnia edycja:
Witam się rannie... ja cały weekend spędziłam w łóżku... mimo odganiania chorubska dopadło mnie ono... pewnie bym dalej leżakowała ale za chwile zbieram się do gina... zobaczymy co powie...

Ja dzisiaj doła mam okropnego... ale nie smęcę Wam tak od samego poniedziałku...

Trzymajcie się i miłego dnia :-)
 
czesc Anetko
a ja juz w pracy ,horru ciąg dalszy,ale za to weekend miałam super,z pieskiem byłam w lesie ,latał jak persching!i tak fajnie sie uśmiechał z radosci,ze moze tak pobiegac
potem obiadek u tesciowej,potem wizyta u babci a wieczorem Rancho ogladałam i znowu sie usmiałam haha
 
reklama
DZIEŃ DOBRY :-D

Będę pierwsza na pewno.
M.oczywiście mnie zbudził, że już spać nie może i jedzie do pracy :szok:
Jadę po południu na uczelnie, na egzamin (ciągle mam i jeszcze z 10osób poprawkę z pewnym szalonym doktorkiem, teraz już czwarta chyba):wściekła/y::zawstydzona/y:

Poza tym trochę się martwię, bo powinnam już dwa dni temu dostać @...

M się cieszy i mówi, że jestem w ciąży.

A to przecież było by niebezpieczne :-(

Ah no nic, pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia.
 
Do góry