reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witaski dziewczynki

kingus malenka slodziutka:)

aga irl wracaj kochana....

agunia Aj PRZYTULASKI ....

edytko .....????




Anetko moze ten brak @ ....pokaze 2 kreseczmi

Emy wiem ze jest ciezko ....przytulaski

witam nowe dziewczynki dla Waszych aniolkow
[*]

Jutro do pracy wiec zaraz uciekam do wyrka ....@ brak i u mnie hmmm test negatywny....

buziaki dla Wszystkich
 
kaska pisalas ze tsh spadlo moze nie jest zle ...czym nizsze to chyba lepiej nie znam sie ....ale ....

ja czuje ze @ jutro przylezie ....i 8 miesiac staran do d...y
 
MARLENA spadlo tylko że teraz jest poniżej normy to tak jakbym z niedoczynności wpadla w nadczynność
GOSIA jeszcze się naprzytulasz wiem ze bliskośc jest potrzebna ja czułam to samo i nawet dwóch tygodni od zabiegu nie wytrzymałam bo tak mnie do R ciągnęło i nie żałuję może nie bylo zbytniego komfortu fizycznego ale psychiczny fantastyczny
 
oj kaska moze zapytaj selenke wiem ze sie na tym zna....

u mnie wszystkie badania ok i juz nic wiecej nie robie ....co ma byc to bedzie

gosia u mnie przytulanki byly po 2 tyg od zabiegu....i wszystko gralo
 
reklama
Do góry