reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie!
Kasiek rozumiem Cię, szkoda, że odchodzisz, bo Twoje posty są zawsze takie optymistyczne jednak szanuje Twoją decyzję. Będziemy czekać na Frania i nadal trzymać kciuki.
Szkoda, że coraz mniej "starych" forumowiczek zostało.....czyżby przyszedł czas zrobić miejsce innym potrzebującym.....????
Selenko ale malutko Ci już zostało:-):-):-), cały czas odliczam;-);-);-).
Kubuś ma dziś dwa tygodnie:-):-) i w nocy, chyba z tej okazji nieźle dał nam popalić. Dziewczyny wysypiajcie się póki możecie:tak::tak::tak:.
Alinko jak tam Ignasek??
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Dzień dobry:-)
Kinguś, słodziutka córeczka. Moja w 22 tygodniu wazyła 540 gram.
:-) To kawał dziewczynki, mam nadzieje, że moja tez tak ładnie będzie na wadze przybierać ;-)

.A ja sie obudziłam jak zwykle ostatnio z głodu:-p.Mała warjuju a mama musi duuuuzzzo jesc:-D.
:-) Ja to znowu w nocy jestem strasznie głodna;-)

Wpadam się tylko przywitac.....i "podpisac liste"....
Zaraz lece do kardiologa z Mała.....a ze pózniej robimy małe przyjęcie wiec juz nie bedzie kiedy do Was zagladnąć......
Dobrych wyników u kardiologa i udanego przyjęcia i oczywiście wielki buziak.

Witam dziewczynki....
weny dalej brak.życze wszystkim miłego dnia,,,,, teraz nie bedę tak często pisać, ale od czasu do czasu wpdnę zobaczyć co u WAS????
Ja również lubię czytać Twoje posty;-);-)
Wpadaj kochana i trzymaj się ciepło. Przytulam mocno.

Jadę zaraz po okap , kupiłam wczoraj w sklepie internetowym i mam do odbioru niedaleko domku a cena o 100 zł niższa.
To rzeczywiście okazja;-)

A my dziś może wieczorkiem do znajomych na kolacje podjedziemy a teraz to się oczywiście obijam :-D:-D
 
Aga Aj witaj kochana fajnie że się odezwałaś

Kasiekkm szkoda że sie żegnasz tak fajnie było czytać Twoje posty. Ale powodzenia dla Ciebie i Frania.

Alla ucałowania dla Kubusia z okazji dwóch tygodni. Niedługo będzie miesiąć, pół roczku, roczek i chłopak będzie duży jak się ;patrzy.
 
hej koleżanki
AGA AJ wielkie buziolki dla córuni od e-ciotki niech rośnie zdrowa i niech na jej drodze stają tylko dobrzy ludzie

SELENKA cieszę się że spadło brałam letrox w dawce 200mg ale trochę się przeraziłam że az tyle
polece w poniedzialek do endo niech daje skierowanie na ft3 ft4 bo nie mam kasy żeby za wszystko płacić

jejku jak u nas pada a ja muszę do sklepu wyjść
 
Cześć
Sche, gabrysiaa, 13x13
witam na naszym smutnym forum, (ale czasem też jest wesoło ;-) ) przytulam mocniutko

Dziewczynki macie rację musimy na siebie uważać, widzę to po sobie. Miesiąc czasu się, oszczędzałam i przyzwyczaiłam się, że jest ok. Juz miałam wyrzuty, żę leń jestem ( bo tak naprawdę to jestem trochę) i zeby uspokoić sumienie wzięłam się trochę za robotę, do tego doszły rzeczy, które musiałam załatwić i sobie narobiłam. Już 3 dzień boli mnie brzuch, coraz mniej, ale co ja se w brodę naplułam to moje. Bo co innego jak ktoś nie przeszedł tego co my, ale tak to mogłabym mieć żal tylko do siebie. I nakrzyczcie na mnie teraz to nawet jak się obrażę chwilowo to dobrze mi tak, są ważniejsze rzeczy niż moja duma, a mi i tak kiedyś przejdzie.

Edytko myślę o Tobie i przytulam
 
Doczytałam resztę, AGA irl. nie zrozum mnie żle pisałam o sobie. TĘSKNIMY ZA TOBĄ!!!! Mocno.
 
jejku jak u nas pada a ja muszę do sklepu wyjść
U nas zrobiło się strasznie ciemno i lunęło a teraz wyszło niebieskie niebo ach ta pogoda;-)

Dziewczynki macie rację musimy na siebie uważać, widzę to po sobie. Miesiąc czasu się, oszczędzałam i przyzwyczaiłam się, że jest ok. Juz miałam wyrzuty, żę leń jestem ( bo tak naprawdę to jestem trochę) i zeby uspokoić sumienie wzięłam się trochę za robotę, do tego doszły rzeczy, które musiałam załatwić i sobie narobiłam. Już 3 dzień boli mnie brzuch, coraz mniej, ale co ja se w brodę naplułam to moje.
Też tak miałam, ciężko tak całymi dniami leżeć i nic nie robić. Ja troszkę pomagam w domu ale wiem, że muszę robić częste przerwy i jest ok.
Mam nadzieje, że ból brzuszka przeszedł już całkowicie.:tak:
Poleż i odpocznij :-)
 
To i ja na chwilkę....
Kasiek.....cóz rozumiem.....dziękuję i ja Tobie za wsparcie...!trzymaj sie dzielnie...my nadal trzymamy kciukaski i tak jak piszesz..daj znac czasem co u Was....przytulaski kochana....

Dziękuje za kolejne miłe słowa...jestescie największym wsparciem dla mnie!

A my "juz " po wizycie.....byłam wczesniej w przychodni bo autobusy w sobote...wiecie jak jest....tak więc byłam o 11.15 a wizyte mielismy na 11.40...wyobrazcie sobie ze weszłam dopiero o 13.00....masakra mówię Wam....
Moze to głupie ale popłakałam sie jak robił Usg serduszka Gosi...tak mi sie przyko zrobiło,ze moim Aniołkom dak pięknie nie biły.....wspomienia...to wszystko mnie dosłownie dobija ale cieszę sie ze wszystko jest ok....i kolejną wizyte mamy dopiero za 4 lata.....teraz zostalo mi tylko isc z Mała do dentysty i to chyba bedzie na tyle....no i jeszcze bilans ale to dopiero we wrzesniu.....
A wiecie mało tego jeszcze z "buta" musiałam napylac przez te autobusy....nogi mnie bolą jak smok,poobcierałam całe.....teraz mam mała przerwe bo na 17 mamy gosci....ojej ale sie nastekałam.....
Ale mi Dziecię urosło......
Trzymajcie się kobietki....
Edytko...kochana...bardzo mocno Cię przytulam.....
Enka....sama bedziesz juz wiedziała co robic a czego nie....głowa do góry....
 
Ostatnia edycja:
A my "juz " po wizycie.....byłam wczesniej w przychodni bo autobusy w sobote...wiecie jak jest....tak więc byłam o 11.15 a wizyte mielismy na 11.40...wyobrazcie sobie ze weszłam dopiero o 13.00....masakra mówię Wam....
To się naczekałyście:szok: Dobrze, że wszystko u Gosi w normie. Bardzo się cieszę.
Przytulam Cię bardzo mocno.
Udanego spotkania:-)
 
reklama
Kingus...ja tez bardzo się ciesze ze wszystko ok.....chociaz byłam spokojna bo co 2 lata chodzimy do kardiologa i wszystko było w normie tylko był szmer nad sercem który jest nadal ale lekarz mówi,ze takie "szczypiorki" tak mają....więc jest dobrze....
Dziękuję ......
Zaraz uciekam bo trzeba reszte przygotowac.......
a jeszcze się pochwalę "nowym" nabytkiem......Gosia zachwycona....
 

Załączniki

  • Zdjęcie002.jpg
    Zdjęcie002.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
Do góry