reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ta pierwsza @ to dla mnie jak zbawienie będzie.
Jak dobrze pójdzie to za 14 dni dostanę. W sumie to dobrze by było, ponieważ za 3 tyg mam urlop, no ale na to nie mam wpływu, będzie co będzie.
A jak już będę mogła rozpocząć staranka to postaram się podejść do tego na spokojnie.
Na razie jeszcze nie robiłam badań żadnych tak więc mam nadzieję, że wszystko jest ok.
Dziewczyny nie wiem co wam radzić, bo w tym to nie jestem dobra, ale życzę aby Wam się udało.
 
reklama
gosia chyba dla kazdej z nas.... na 1 @ czeka jak na zbawienie potem druga trzecia i tak juz leci ...ja staranka tez przyjmowalam na spokojnie az do teraz ....szlak mnie juz trafia dlaczego tak jest....ale nie bede juz smecila ....Ja tez zycze kazdej z nas aby sie udalo....i niech tak juz bedzie !!!! do konca!!!!
 
OOO widze ze ja dzis pierwsza:szok:.

Pewnie spicie jeszcze bo podobnow Polsce pogoda nie ciekawa a w Anglii 3 dzien z rzedu słonecznie z leekim chłodnym wiaterkiem:cool2:.A ja sie obudziłam jak zwykle ostatnio z głodu:-p.Mała warjuju a mama musi duuuuzzzo jesc:-D.
 
Wpadam się tylko przywitac.....i "podpisac liste"....
Zaraz lece do kardiologa z Mała.....a ze pózniej robimy małe przyjęcie wiec juz nie bedzie kiedy do Was zagladnąć......
Miłego weekendu Wam zycze......
Gabi.....Wszystkiego najlepszego przede wszystkim duzo zdrówka dla Mikołaja...sto lat....a Mamusi duzo radosci z Dzieciaczków.....zdrówka,zdrówka i raz jeszcze duzo zdrówka.....pozdrawiam
 
hejka Agus Aj pozdrawiam Cie serdecznie i miłego dnia. Mam nadzije ze troszke lepiej sie czujesz....

pozdrawiam wszytskich
u nas pogoda do kitu, ja znudzona na maksa, czuje sie ok poza bólami od lezenia.
buziaki
 
Dzień dobry!!! Ja dziś tez wpadam się tylko przywitać, bo zaraz do pracy uciekam. Miałam iść na rano, ale wstać mi się nie chciało i wolałam z M zjeść śniadanko.:-)
 
Witajcie dziewczyki:-)
Troszke mi sie posplo i trzeba isc zaraz z psem i po zakupy.No,ale w poniedzialek odpoczynek od zakupow bo jest swieto i sklapy sa zamkniete.
U mnie tez ladna pogoda-od rana swieci slonko:tak:
Milego dnia.

Agus Aj pozdrowionka.
 
Witam dziewczynki....
weny dalej brak.życze wszystkim miłego dnia,,,,, teraz nie bedę tak często pisać, ale od czasu do czasu wpdnę zobaczyć co u WAS???? jak nowe fasoliki ,,,,,:-D:-D:-D:-D
trzymajcie sie kochane,, miłego dnia życze wszystkim,, choć pogoda do kitu,, przynajmniej u mnie,,,buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


To forum mi dużo pomogło,,,, a szczególnie wy kochane,,,,,, specjalne podziekowania dla dziewczyn które mnie przygarneły i walczyły ze mną dzielnie:
SŁODZIUTKA, SELENKA, KAROLA, ALICJA,ALUTKA, AGA AJ, AGA IRL, Marlenka, SZAFIREK, SYLA, GABI, PYSIA, MIRKA, DLACZEGOTAK alla, ALSO . AnestoMORDOKLEJka, MARTA, ALso, jężyk,Pixelka, wróbelek, Dilajla, guśka.............................

oczywiście dziękuje wszystkim,,,,,,:tak::tak::-D:-D za kciuki i wsparcie,,,,,,,
Scarlet, mama sówka, dorota s, Magdy, Kaśki, gang
gang Oli, Miglak, pati.....Gosia Lew motyl,shyla, agnieszka, Magdy, HAnie, Kaśki,,,,Izy,, wszystkim wszystkim naprawdę z całego serducha, nie mam pamięci do niców, ale szczerze wszystkim,,,,,,,,,,:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D

TAkże kochane ja uciekam, będe was od czasu do czasu podczytywać i trzymać kciuki..za wszystkie,,,,, od czasu do czasu wpadne z nowinami co u nas.... czy Franek pojawił się,, czy jesczcze nie,, zresztą jest jeszcze gg i tel....także nie zapominam o was dziewczynki,,,,,

Bardzo dużo nas tutaj jest z powodu strat,,,, to przykre,,,,,, to forum pozwoliło mi przetrwać...... i pogopdzić sie z faktem i stanąć na nogi..... ale ja juz się wyleczyłam chyba ze straty:tak::tak::tak::tak:,,teraz to forum ,, niech słuzy wam,,,,,, i zobaczycie,,kiedys tak jak ja staniecie na nogi i zaświeci do wszystkich słoneczko,,,,

WSZYSTKIM z całego serducha życzę dążenia do celu, dziewczyny nie poddawajcie się//////////:tak::tak::tak:

AGA AJ,,,, SŁodziutka,, WALCZCIE KOCHANE,, MARLENKA, KAROLA< SZAFIRKU,,,,,,,,,,,trzymam kciuki,, uda się WAM i reszcie dziewczynka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

TRZYMAM ZA WSZYSTKIE MOCNO, MOCNO kciuki!!!!!!!!!!!!!!

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘUJĘ<,,,,:-D:-D:-D

uciekam iżycze miłego dnia;)

od czasu do czasu sie pojawię,..... buziaki;):-D:-D:-D:-D:-D




 
reklama
Też się przywitam.
Kasiekkm, chyba rozumiem Twoją decyzję. Ale odzywaj się proszę w miarę mozliwości.
Kaśka, co do TSH, masz za dużą dawkę, dlatego tak poleciało w dół. Zmniejsz i zrób badania po 2 tygodniach. A tak ogólnie to nie przeszkadza w zajściu w ciążę. Zmniejszyłabyś dawkę, gorzej jest jak się ma niedoczynnośc. Ja obecnie TSH tez mam nisko 0,09 ale edno mówi,że w ciąży ważne jest ft3 i ft4 więc do tego mam dobieraną dawkę. Zresztą ciągnę już na 200uq, a to Baaaardzooo dużo.
Ależ mamy pogodę we Wrocławiu, szkoda słów..
Jadę zaraz po okap , kupiłam wczoraj w sklepie internetowym i mam do odbioru niedaleko domku a cena o 100 zł niższa.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Pa
 
Do góry