karola322
Fanka BB :)
karola a bierzesz cały czas jakieś środki na podtrzymanie czy już nie?
Mam do was pytanie lekarze wam przepisali ten duphaston czy też luteine sami z siebie czy musiałyście się prosić?
biorę oprócz zastrzyków duphaston 2xdziennie i witaminy feminatal n. Mi sama przepisała nawet nic nie musiałam mówić.

, nie było się czego bać także dziewczyny nie bójcie się dentystów nie jest tak źle jak się wydaje.
, jarzą z opóźnieniem napewno nie chciał cie urazić bo jest z marsa to zawsze beda dziwni ci nasi faceci , ja ostatnio do mojego powiedziałam ,że mamy dziecko ,które bedzie czuwać a on na to jakie dziecko?
.