reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...

Gratuluję i tzrymam kciuki!!!!!!!!!!! Będzie dobrze - Musi być dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam w sobotni poranek................ ostatnio nie mam weny do pisania, ale staram się czytać................ cieszę się z każdej nowej fasolki, a smucę każdym Aniołkiem................. przechodzę teraz trudny czas.......... Olcia miała przyjść na świat we wrześniu, miałam Ją tulić, a zapalam znicze........ to tak chole**** boli........... Walczę z tarczycą............ biorę leki na wyrównanie poziomu tsh...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie dostałam cudowną wiadomość!

Dzisiaj o godzinie 6:15 urodził się Miłoszek!
Synek LucyF
53cm i 3190g



Lucy napisała że było cholernie ciężko, bóle krzyżowe to koszmar, ale najważniejsze że już jest po tej stronie brzuszka!



Gratuluję raz jeszcze!
 
Hej dziewczyny! Ja w środe poroniłam-to straszne przeżycie-to była bardzo wczesna ciąza!!!!!!!!Okazało się że napoczątku lipca chyba tez poroniłam ale nawet nie wiedziałam że byłam w ciązy teraz jak obserwowałam to poronienie to mi się przypominało że wszystko było tak samo.W przyszłym tygodniu ide do lekarza i zobacze co on na to wszystko mi powie.Przez telefon powiedział że tak się zdarza ale 2-poronienia...Ale się nie załamuje i myśle już o następnej za miesiąc-będę się starała...Dla mojego aniałka
[*]
 
Renia.J - kochana przytulam i zapalam światełka (*)(*)bardzo mi przykro ,że musiałaś do nas dołączyć ,ale uwierz ,że tutaj znajdziesz wsparcie i zrozumienie .
Kochana , jak to było z tym poprzednim poronieniem ,o kórym nie wiedziałaś ogólnie jakie objawy miałaś i czy miałaś zabieg wykonany czy nie było potrzeby?

Magnusik - ja takie miałam od samego początku wydaje mi sie ,że nie jseteś do końca oczyszczona i teraz się oczyszczasz mnie po zabiegu też bardzo bolał brzuch przez dwa dni po czym zobaczyłam w ubikacji fasolke, radziłabym Ci zgłosić sie na pogotowie niech się temu przyjrzą u mnie sie samo wszystko wydaliło i w końcu przestałam krwawić tylko koniecznie trzeba brać antybiotyk bo jest sie narażonym na infekcje.

Noerowercia- dziękuje , na pewno wszystkie tego doczekamy nie ma innej opcji poprostu:tak:

Lina82- ja też jestem przeciwniczką antykoncepcji mi raczej zaszkodziły niż pomogły i już 10 dnia łykania zrezygnowałam też uważam ,że organizm sam musi dojść do siebie.

Agamati- przytulam :-(

Isza- badania są naprawde drogie ,ale warto ja też podjęłam prace aby na nie zarobić i odłożyć na maluszka wszystkie nasze wysiłki robimy z myślą o dzieciach :tak:

Lucyf -gratlacje witamy Miłoszka na tym Świecie, w takich chwilach chce się walczyć
 
hej dziewczyny, mam pytanie, jakie badania nalezy zrobic po poronieniu? co prawda lekarze uwazaja ze dopiero po 3 poronieniu nalezy robic badania ale mnie to nie przekonuje.Byc moze jest tak ze do nie byl "przypadek" i wina lezy w moim lub meza organizmie, badaniami mozna to wychwycic i nie chce czekac do trzech razy i znów przez ten koszmar przechodzic.Wiem, ze wszystkiemu nie da sie zapobiec ale przynajmniej chcę wykluczyc tyle i ile sie da.Po badaniach (jesli bylyby dobre oczywiscie) znów chciałabym sie starac o nasz malenki cud.Moze któras z was robiła juz jakies badania?
 
Lena wszystkie badanka są wymienione na wątku badania po poronieniu, ja osobiście robiłam takie o podłożu infekcyjnym bo miałam gorączke , było to badanie z wymazu z szyjki macicy na ureaplasme , mykoplasme, chlamydie, opryszczke ,hpv i wyszła mi ureaplasma ,już ją wyleczyliśmy, warto zrobić w przypadku plamienia przed poronieniem hormony, progesteron, prolaktyne, badania tarczycy , i warto też zrobić z krwi badanie na cytomegalie i toksoplazmoze to przebiega bezobjawowo ,a jest groźne dla dziecka u mnie ureaplasma dawała częste infekcje pęchęrza moczowego i nic pozatym.Poczytaj wątek o badankach i sobie zapisz badanka ja tak zrobiłam i wykreślałam te już zrobione , masz racje warto robić badanka od razu
 
Witam was dziewczyny :-)
LucyF Gratulacje !!!! Niech bobasek zdrowo rosnie ;-)
Renia przykro mi z Twojej straty :-( zapalam swiatelko [**] dla Twojego Aniolka ...
A wpadlam wam zyczyc milej i przyjemnej soboty dziewczyny ;-) :-)
 
Karolciu , jestem z Tobą , właśnie przeczytałam....



Lucy , gratuluje synusia !
Ewelina28 , aż milutko mi się zrobiło na widok suwaczka u Ciebie , bardzo się cieszę!


Pozdrawiam Was wszystkie , mam nadzieje że niedługo częściej tu będę zaglądać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry