reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Reniu jeszcze nie narazie pracuje na dwa etaty żeby zarobić na badania ... bo sa drogie a straciłam pracę w ktorej pracowałam tydzien po tym jak stracilam dziecko ... ale dam rade i bede miec jeszcze piekna gromadke ...

Pewnie że dasz rade!!!!!!!!!!!Jak my tutaj wszystkie.Ja tak sobie tłumacze-bo bym zwariowała.
 
Ewelinko- zobaczysz jutro gin ci powie ze wszystko jest ok.Tylko daj znac zebysmy sie tu nie martwily.

a weekend minol dosc spokojnie.
Wrocilam w koncu do domu, bo tak bylam caly czas u rodzicow.i wczoraj po raz pierwszy sie kochalismy.
czekam do 8.10.i zaczynam dzialac (mam nadzieje ze bede mogla)musze bo zwariuje bez malenstwa.
Bol cały czas jest i to chyba wiekszy niz byl...
 
Ewelina trzymam za Was kciuki.
Wydaje mi się,że to fizjologiczne plamienie,po prostu fasolka sobie gniazdko mości i trochę podskubuje ścianki macicy.:tak::-):-)
Będzie dobrze.



A mnie od kilku dni tak lekko jakoś brzuszek ciągnie...
może...może...
 
Ostatnia edycja:
Zmiotło mnie...
zdmuchnęło
wcisnęło w kąt
jeszcze wczoraj byłam
miałam wiarę i nadzieję
i wolę walki z całym złem
z całym światem
ze wszystkim co przeciw
jeden wieczór
ból w oczach
żal bezsilności i znów mnie nie ma
a może jestem tylko strachem
co na dnie serca się czai
ściska żołądek
dławi gardło
odbiera oddech
jestem bólem poza którym nie ma już nic
poza którym nic nie czuję
opanował mój rozum
rozsiadł się w myślach
jest tylko
wyłącznie
jedynie...


znikam
 
Ewelinko kciukaski za jutro i calą ciąże bo będzie dobrze!

Isza,aniołkowa.mama to normalne,że widok kobiet w ciąży i maluszków bardzo boli...wszystkie tutaj to przeżyłyśmy,ale naprawdę w końcu nadchodzi moment,że już inaczej się na to patrzy i jest ciut lżej.
i ja często teraz idąć z brzuszkeim zastanawiam się ile jest kobiet, które patrzą na mnie ze smutkiem tak jak ja patzryłam niedawno. i pamiętam ,że tak niedawno nachodziły mnie myśli czy one są świadome tego jakie mają szczęście będąc w ciąży i czy wiedzą,że jeszcze wszystko moze się zdarzyć:(

ale dziś się objadłam! :(masakra i narzekam potem na kg:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
... boli ...
dziękuję za ciepłe słowa ... niestety wciąż płaczę ... mąż znowu patrzy na mnie z obawą ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry