reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ovli ja nigdy nie chciałam mieć jednego dziecka ;) Zawsze marzyla mi sie Trojeczka ;) Rodzenstwo mojego męża ma tylko po jednym dziecku wiec chociaż my bedziemy "inni" :p

Tobie też Kochana się uda...wierzę w to bardzo mocno :)
 
reklama
Misia dziekuje bardzo jestem pełna nadzieji ale rowniez obaw i dziwnie się czuję jak o tym pomyślę bo zawsze jak chodziłam do lekarza to cos mi wynalazł nowego do leczenia i czas się przedłużał a dzisiaj coś zupełnie nowego coś optymistycznego ;) . U mnie moja jedna siostra ma troje dzieci ale tez miałam 2 poronienia a druga siostra ma tylko jedna córkę bo tez ma duze problemy ale powiedziała ze nie kombinuje i się nie bedzie leczyć wiec ja w to nie wnikam bo jej nie przegadasz ;( . Mi się marzą bliźniaki !!!
 
Borysowa cieszę się, że podjęliście decyzje o staraniach, nawet jeżeli jeszcze nie masz do tego przekonania, najważniejsze to ruszyć do przodu. I zgadzam się z Tobą, ból się nie zmniejsza i nie można zaakceptować straty. Ale można zaakceptować ból i nauczyć się z nim żyć i funkcjonować normalnie.

Misia gratuluję kolejnego ząbka :biggrin2: jak się czuje Nikoś, mam że przeziębienie już mija. I za Twoje staranka już zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Angelstw super że znowu się staracie zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z Lutką niestety nie pomogę

Plenitude kurcze u Ciebie już 30 tc kiedy to zleciało, &&&&&&&&&&&&& za wizytę

Ovli22 super wieści, to działajcie Kochani trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Przepraszam, że tak mało się udzielam, ale niestety sił mi brak na cokolwiek, jak mam dzień w pracy to jakoś się spinam i funkcjonuje normalnie, a jak mam wolne to padam jak mucha :baffled: jeszcze przyplątał się do mnie wczoraj jakiś wirus/zatrucie sama nie wiem co, mam tylko nadzieje że nie zagraża to w żaden sposób dziecku. Martwi mnie to wszystko :-( :( We wtorek idę do mojej doktorki, i mam nadzieje że mnie przyjmie chociaż nie mam umówionej wizyty.

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Ovli w takim razie życzę Ci bliźniąt :D

Anula a może udaj się jutro do lekarza? Życzę zdrowka :*

A Nikosiowi niestety nie mija przeziębienie. Poprzedniej nocy 2 razy zwymiotowal przez sen. Coraz gorzej kaszle, zwlaszcza w nocy...tak Go meczy ze przez sen siada na lozku (bo spi ze mna), wykaszle sie i kladzie sie dalej spac. Nosek ma caly zawalony (sciaganie katarku aspiratorem nie pomaga zbytnio). Jak jutro nie bedzie poprawy to w piatek znowu pojdziemy do lekarza. Nie chcialabym zeby dostal zapalenia oskrzeli :/

U mnie spadł dziś pierwszy śnieg :) Cudny widok :)
 
ovli oby tym razem wszystko się szczęśliwie zakończyło! :) zaciskam kciuki!

Anula zdrówka!

Misia dla Nikosia również zdróweczka! Biedne te szkraby jak je męczy...u nas też popruszyło śniegiem troszkę Jaś patrzył w okno jak w obrazek :p

Jasiowi idzie kolejny ząbek, tym razem jedynka górna. Aż popłakuje jak przygryza rączki i wszystko co mu w nie wpadnie. U mnie owu dziś lub jutro. Wczoraj wieczór pobolewał mnie brzuch. Luteinę już mam. Czekam tylko kiedy temperatura skoczy do góry i startujemy w progesteronem. Choć przy dziecku to ciężko mierzyć temp tak żeby była ona wiarygodna. No ale próbuję.

Pozdrawiamy z Jasiem :)

Zobacz media 717127Zobacz media 717126Zobacz media 717125Zobacz media 717124Zobacz media 717123
 
Dziewczyny dziekuje za dobre słowa ;)
Kiedy najlepiej zaczac brać progesteron w czasie starań czy jak bedzie pozytywny test . Sorki ale juz się pogłubiłam w tym wszystkim . Dzieki
 
ovli w ciąży z Jaśkiem brałam od pierwszej wizyty u gin zaraz po teście ciążowym.

Ale teraz planuję zacząć jeszcze wcześniej, bo do gin wybiorę się dopiero ok.8 tyg jeśli się uda zobaczyć 2 kreski i jeśli tyle wytrzymam. Nie pójdę wcześniej bo wiem, że nie ma po co...pytałam dziewczyn 2 dni temu kiedy najlepiej zacząć brać progesteron więc jak zacznę 2-3 dni po owu - będzie dobrze.
 
Dziewczyny jak się dzisiaj macie ? U mnie pod górkę , byłam u lekarza ( robiłam badania przed świetami na tarczyce ) i okazało się że mam tsh 12 wiec muszę przełożyć swoje starania az za 2 miesiące ;) niestety . Zwiększyli mi dawkę z 125 mg do 150 mg i dopiero jak spadnie mi do przynajmniej 2 bede mogła się starć . Trzeba czekać , ryzykować nie bede ale wiedziałam ze to wszystko było zbyt poękne . Pozdrawiam
 
Hej kochane,
Długo nie pisałam bo Lenka pochłania każda chwilę... Nadal męczymy się z kolkami, jest ciężko ale uśmiech małej wynagradza mi wszystko :))
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry