reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hejka dziewczyny, nie udzielam się z braku czasu, ale trafiłam na naszym bb bardzo ważny temat. Przeczytajcie proszę i dziewczyny po cc oraz te z łożyskiem przodującym przede wszystkim po 16 tygodniu każcie lekarzom sprawdzać czy nie ma przyczepu błoniastego bo to moze spowodować wykrwawienie maluszka przy porodzie, statystyka to 1:2500, zróbmy co się da żeby ta statystyka była 0. Lekarze często nie sprawdzają, ciąże książkowe a na koniec nieszczęście.

Buziaki dla wszystkich.

Link do: Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!!
 
reklama
Czesc dziewczyny.
W poniedzialek dowiedzielismy sie, ze naszemu Bablowi nie bije serduszko. Bylo to w 10tc a dzidzius odpowiadal 8/9tc. Do tej pory ciezko mi sie pozbierac zwlaszcza. dali mi tydzien czasu na samoistne poronienie. Jest sobota i tak juz 6 dzien mija. W poniedzialek mam rozmowe z polozna i dopiero wtedy bedziemy rozmawiac co dalej.
Nie moge sie z tym pogodzic. Jak na zlosc wszedzie widze ciezarne, wozki i dzieci. W intenecie ciagle pokazuja mi reklamy o wozkach o pieluchach.
To czekanie wykancza mnie psychicznie. Nie mam jak wrocic do normalnego zycia, pracy by zajac czyms glowe. Siedze w domu i ciezko mi sie nawet ubrac czy umyc. Nie moge zrozumiec czemu tyle kobiet pali, pije i nic o siebie nie dba i rodza zdrowe dzieci a nasze upragnione, wymarzone, chciane, planowane, wychuchane i wydmuchane dziecko odeszlo :( nie rozumiem tak okrutnej niesprawiedliwosci :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak bardzo mi przykro ... Brak mi nawet odpowiednich słów ale masz racje ze,pod tym względem jest swiat niesprawiedliwy ja tez do dzis jak o tym pomysle to nie mogę sie z tym pogodzic :-( mi lekarz tez kazal czekac na,poronienie ale zdecydowalam sie na,zabieg nie,chcialam dluzej cierpiec poza tym ciaza po 10 tyg ciąży zazwyczaj chyba i tak kończy sie zabiegiem tak powiedział mi lekarz w szpitalu ze do 6 tyg poronienie samoistne,jest jeszcze mozliwe w pelni ... Zycze,ci kochana dużo wytrwalosci i nie trać nadzieji kazda z,nas przez to przechodzila i uwierz ze slonce,zaświeci tez dla Ciebie ...
[*] dla twojego anioleczka wszystkie jesteśmy mamami aniolkow do wielu z nas one juz powrocily i wierze ze I ty sie doczekasz nie watp w to NIGDY
 
tak bardzo mi przykro ... Brak mi nawet odpowiednich słów ale masz racje ze,pod tym względem jest swiat niesprawiedliwy ja tez do dzis jak o tym pomysle to nie mogę sie z tym pogodzic :-( mi lekarz tez kazal czekac na,poronienie ale zdecydowalam sie na,zabieg nie,chcialam dluzej cierpiec poza tym ciaza po 10 tyg ciąży zazwyczaj chyba i tak kończy sie zabiegiem tak powiedział mi lekarz w szpitalu ze do 6 tyg poronienie samoistne,jest jeszcze mozliwe w pelni ... Zycze,ci kochana dużo wytrwalosci i nie trać nadzieji kazda z,nas przez to przechodzila i uwierz ze slonce,zaświeci tez dla Ciebie ...
[*] dla twojego anioleczka wszystkie jesteśmy mamami aniolkow do wielu z nas one juz powrocily i wierze ze I ty sie doczekasz nie watp w to NIGDY

Poplakalam sie, dzekuje za te slowa :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie znowu @ i kolejny cykl. Proszę, trzymajcie kciuki najmocniej jak potraficie, żeby w tym cyklu się udało. Odstawiam wisiołka i koenzym q 10, bo i tak mi nie pomagają. W tym cyklu znowu monitoring. W tamtym owu była, ale i tak nic z tego. Jeśli do września się nie uda to zrobię sono hsg, może coś mi uszkodzili podczas zabiegu :no:
Test owu był pozytywny w sobotę a owulacja wg monitoringu była we wtorek.
Tak bardzo chciałbym, żeby moje maleństwo już do mnie wróciło.

Paraplu, witaj i na tym forum. Okropnie mi przykro, że i Ciebie spotkała strata. To jest niesprawiedliwe, że tyle kobiet to dotyka. [*] dla Twojego Aniołka.
 
Ostatnia edycja:
Paraplu witaj. Przykro ze w takich smutnych okolicznościach się poznajemy...(*) swietleko dla Iskierki!! Niech czuwa nad wami!! Jak się czujesz? Ruszyło cos samo czy zabieg nieunikniony?? Zostań z nami, napewno bedzie ci latwiej, dziewczyby zawsze dobrym slowem wespra a jak trzeba doradzą. Każda z nas przeszła przez to co ty teraz przechodzisz. Dużo siły życzę!!

Renata kiedy USG prwnatalne? :-) u Ciebie to chyba juz pora pomału? :-) gdzie robisz? Ja za tydzień w środę i już się doczekać nie moge :-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu witaj. Przykro ze w takich smutnych okolicznościach się poznajemy...(*) swietleko dla Iskierki!! Niech czuwa nad wami!! Jak się czujesz? Ruszyło cos samo czy zabieg nieunikniony?? Zostań z nami, napewno bedzie ci latwiej, dziewczyby zawsze dobrym slowem wespra a jak trzeba doradzą. Każda z nas przeszła przez to co ty teraz przechodzisz. Dużo siły życzę!!

Renata kiedy USG prwnatalne? :-) u Ciebie to chyba juz pora pomału? :-) gdzie robisz? Ja za tydzień w środę i już się doczekać nie moge :-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje :*

Niestety, nic sie nie ruszylo. Juz jestem po rozmowie z polozna i jutro o 13.30 mam wizyte w szpitalu. I tam lekarz zadecyduje czy tabletki czy od razu zabieg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu witaj... szkoda, że poznajemy się w takich okolicznościach :( doskonale rozumiem Twój ból, każda z nas tutaj go rozumie. Ale i dla Ciebie wyjdzie słońce. Dzieci nienarodzone nie odchodzą, one zmieniają termin przyjścia na świat :) Twój Aniołek tez wróci w Twoje ramiona :*

U mnie znowu @ i kolejny cykl. Proszę, trzymajcie kciuki najmocniej jak potraficie, żeby w tym cyklu się udało. Odstawiam wisiołka i koenzym q 10, bo i tak mi nie pomagają. W tym cyklu znowu monitoring. W tamtym owu była, ale i tak nic z tego. Jeśli do września się nie uda to zrobię sono hsg, może coś mi uszkodzili podczas zabiegu :no:
Test owu był pozytywny w sobotę a owulacja wg monitoringu była we wtorek.
Tak bardzo chciałbym, żeby moje maleństwo już do mnie wróciło.

Paraplu, witaj i na tym forum. Okropnie mi przykro, że i Ciebie spotkała strata. To jest niesprawiedliwe, że tyle kobiet to dotyka. [*] dla Twojego Aniołka.

Trzymam mocno, najmocniej jak tylko się da!
 
Poplakalam sie, dzekuje za te slowa :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


tyle cię mocno kochana...
myślę ze w szpitalu podaja ci przed zabiegiem tabletki jest to dobre nawet jeśli będzie zabieg konieczny bo wtedy unika lekarz rozwierania szyjki na sile i uniknąć mozna uszkodzenia szyjki ja tak mialam ...
 
Ostatnia edycja:
Paraplu witaj. Przykro ze w takich smutnych okolicznościach się poznajemy...(*) swietleko dla Iskierki!! Niech czuwa nad wami!! Jak się czujesz? Ruszyło cos samo czy zabieg nieunikniony?? Zostań z nami, napewno bedzie ci latwiej, dziewczyby zawsze dobrym slowem wespra a jak trzeba doradzą. Każda z nas przeszła przez to co ty teraz przechodzisz. Dużo siły życzę!!

Renata kiedy USG prwnatalne? :-) u Ciebie to chyba juz pora pomału? :-) gdzie robisz? Ja za tydzień w środę i już się doczekać nie moge :-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
wizyta 5.07 chyba wtedy juz zrobi prenatalne :-) u mnie mdlosci juz odpuscily pozostala senność i strasznie sie pocę ale ja tam wszystko przeżyje a jak z samopoczuciem u ciebie?
 
reklama
Ja mam prenatalne 6.07 czyli dzien po tobie ;-) a swoja drogą 5.07 mamy rocznicę ślubu :-) wiec mam nadzieje ze kolejnego dnia dostaniemy piękny prezent :-) ja dziś jeszcze wymiotowalam ale ogólnie rzadko mi się zdarza. Jest mi cholernie ciepło i jeszcze czasami bez energii do działania ;-) poza tym naprawdę nie mogę narzekac :-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry