reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No ja od dziś próbuje bez pieczywa
Ty masz Hashimoto? Bo nie pamiętam.
Możesz zrezygnować z pieczywa lub po prostu wybierać dobre razowe chleby :) ale ja uważam że warto spróbować bez i zobaczyć jak będziesz się czuć.
Mi najgorzej było z makaronami bo kocham pod każdą postacią. Teraz jak jem to albo bezglutenowe, które nie są za dobre albo ryżowe.
 
A masz sprawdzony przepis ? Mi kurde nie wychodzą, zawsze jakiś kluch. Więc teraz zamawiam z piekarni i mroze
Ja mam przepis w Thermomix i tak mi wymiesza, ze wychodzi super za każdym razem, wrzucam składniki, teraz zobaczyłam, ze ten z białym serem to w sumie z glutenem :p ale bez maki
 

Załączniki

  • FB0AC242-B136-4B04-B490-4BF9191DEF03.png
    FB0AC242-B136-4B04-B490-4BF9191DEF03.png
    48,1 KB · Wyświetleń: 39
  • 46F22F63-3788-476B-81B8-359A8E67F2D6.png
    46F22F63-3788-476B-81B8-359A8E67F2D6.png
    49,8 KB · Wyświetleń: 39
Ty masz Hashimoto? Bo nie pamiętam.
Możesz zrezygnować z pieczywa lub po prostu wybierać dobre razowe chleby :) ale ja uważam że warto spróbować bez i zobaczyć jak będziesz się czuć.
Mi najgorzej było z makaronami bo kocham pod każdą postacią. Teraz jak jem to albo bezglutenowe, które nie są za dobre albo ryżowe.
Nie mam Hashimoto jeszcze, jak to mój endo twierdzi przyjdzie na to czas, bo na 100 % będę miała.
Kilka razy byłam na diecie bez pieczywa i czułam się ok.
 
Cześć! Byłam u lekarza, pęcherzyk mam w macicy wg pomiarów 4tc i 6dni, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Już wiem co mam w tym lewym bolącym jajniku - dwie cysty, jedna ma wyrzuty krwi, druga jest jakaś dziwna do obserwacji czy nie jest pozamaciczna. Dzisiaj zrobiłam kolejna betę, za trzy dni mam skontrolować przyrost.
Za tydzień kolejne usg, żeby kontrolować czy się zarodek w jajniku nie pojawi i czy cysty się nie powiększają jeśli tak to szpital. Jeśli przez ten tydzień zacznę plamic mam od razu jechać do szpitala. Przepisał mi duphaston. Ta ciąża też nie jest do końca normalna, ale mam nadzieję, że się wszystko ułoży🙂 że cysty się wchłoną i pojawi się zarodek tylko w macicy. Staram się tym nie denerwować bo już i tak przed wizytą zmierzyłam sobie puls i miałam 129 z nerwów. Trzymajcie za mnie kciuki.
 

Załączniki

  • 20210419_130152.jpg
    20210419_130152.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 63
  • 20210419_125755.jpg
    20210419_125755.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 64
  • 20210419_125643.jpg
    20210419_125643.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 54
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć! Byłam u lekarza, pęcherzyk mam w macicy wg pomiarów 4tc i 6dni, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Już wiem co mam w tym lewym bolącym jajniku - dwie cysty, jedna ma wyrzuty krwi, druga jest jakaś dziwna do obserwacji czy nie jest pozamaciczną. Dzisiaj zrobiłam kolejna betę, za trzy dni mam skontrolować przyrost
Za tydzień kolejne usg, żeby kontrolować czy się zarodek w jajniku nie pojawi i czy cysty się nie powiększają jeśli tak to szpital. Jeśli przez ten tydzień zacznę plamic mam od razu jechać do szpitala. Przepisał mi duphaston. Ta ciążą też nie jest do końca normalna, ale mam nadzieję, że się wszystko ułoży🙂 że cysty się wchłoną i pojawi się zarodek tylko w macicy. Staram się tym nie denerwować bo już i tak przed wizytą zmierzyłam sobie puls i miałam 129 z nerwów. Trzymajcie za mnie kciuki.
kochana!!! Cudownie! Ważne, ze widać już pęcherzyk, a jest wczesny etap :)
Wysyłam dobrą energię i trzymam kciuki ❤️
 
Cześć! Byłam u lekarza, pęcherzyk mam w macicy wg pomiarów 4tc i 6dni, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Już wiem co mam w tym lewym bolącym jajniku - dwie cysty, jedna ma wyrzuty krwi, druga jest jakaś dziwna do obserwacji czy nie jest pozamaciczną. Dzisiaj zrobiłam kolejna betę, za trzy dni mam skontrolować przyrost
Za tydzień kolejne usg, żeby kontrolować czy się zarodek w jajniku nie pojawi i czy cysty się nie powiększają jeśli tak to szpital. Jeśli przez ten tydzień zacznę plamic mam od razu jechać do szpitala. Przepisał mi duphaston. Ta ciążą też nie jest do końca normalna, ale mam nadzieję, że się wszystko ułoży🙂 że cysty się wchłoną i pojawi się zarodek tylko w macicy. Staram się tym nie denerwować bo już i tak przed wizytą zmierzyłam sobie puls i miałam 129 z nerwów. Trzymajcie za mnie kciuki.
czy ja dobrze widze dwa pecherzyki? 🥰
 
reklama
Cześć! Byłam u lekarza, pęcherzyk mam w macicy wg pomiarów 4tc i 6dni, na razie bez zarodka i ciałka żółtego. Już wiem co mam w tym lewym bolącym jajniku - dwie cysty, jedna ma wyrzuty krwi, druga jest jakaś dziwna do obserwacji czy nie jest pozamaciczną. Dzisiaj zrobiłam kolejna betę, za trzy dni mam skontrolować przyrost
Za tydzień kolejne usg, żeby kontrolować czy się zarodek w jajniku nie pojawi i czy cysty się nie powiększają jeśli tak to szpital. Jeśli przez ten tydzień zacznę plamic mam od razu jechać do szpitala. Przepisał mi duphaston. Ta ciążą też nie jest do końca normalna, ale mam nadzieję, że się wszystko ułoży🙂 że cysty się wchłoną i pojawi się zarodek tylko w macicy. Staram się tym nie denerwować bo już i tak przed wizytą zmierzyłam sobie puls i miałam 129 z nerwów. Trzymajcie za mnie kciuki.
Super wiadomości :) cysty na pewno się wchłoną :)
Ja miałam dwie torbiele o wielkosci 6 cm. i wchłonęły się.
Będzie dobrze ❤️
 
Do góry