reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Carii dokładnie wiemy o czym mówisz...to całkiem normalne w tej sytuacji, ja tez chciałam byc sama ale mąz mnie nie zostawiał nawet na chwilke...
ja urodziłam 4 dni po ślubie... nistety:-(
nie zdąrzyłm nacieszyc sie tym wydarzeniem bo zaraz potem zdarzył sie ten koszmar:-(

bądź silna....
 
reklama
anetusia to zostan z tego nicka:-) nie wiem jak ci pomóc...

Carii naprawde wiem co czujesz:-( sama nigdy nie spodziewalam sie straty ciaży w 24 tyg.a niestety to spotkało i mnie;-(
 
carii- musimy byc dzielne i uwierz mi ze z cvzasem bedzie lzej tego nie da sie zapomniec juz nigdy ale wroci nadzieja i chec nastepnego dzidziusia Ja tak samo jak Ty nie chciałam widziec ludzi zasłaniałam rolety aby nie widziec dnia myslałam tylko kiedy M pojdzie do pracy i zostane sama zeby popłakac ale on nie pozwalał wyciagał mnie wszedzie na siłe z czasem serce przestało tak mocno krwawic i pojawiła sie we mnie walka do tego co utraciłam

bedzie dobrze
 
czas szybko leci....minęło prawie 3 miesiace od mojego porodu...niestety rany nadal są baaardzo głeboke...a jak czytam o kolejnych przypadkach to wyje:-(

Boze dlaczego nas to spotyka???? dlaczego dajesz nam poznac, poczuc nasze maleństwa a potem nam je zabierasz??? DLACZEGO???? przeciez my tak ich pragniemy, pragniemy im dac wszystko, całe siebie.... dlaczego pozwalasz aby takie blerwy mogły miec dzieci???? a my?? my tez chcemy byc mamami...nie tylko aniołków:-((
 
reklama
Do góry