reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
alicja moj tez po 22 bo jeszcze jedzie odebrac moja mame z pracy a ona do 21.30 pracuje wiec bedziemy mieli późźźźna kolacje
 
kochane wpadam powiedzieć,ze jade z Antkiem nad morze na tydzien za całkowite free.Wszystko pokrywa moja mama za to ,ze zajme sie rodzenstwem.
Trzymajcie sie i niech sie tu nic zlego nie dzieje.:-):-D
 
anetusia ale Ci zazdrosze:))
ja tez mialam jechac z M nad morze :((((((

wlasnie wcinam pomidorwoke:))) pyszota:)))


a i zaraz bedzie burza a to nowosc ostatnio ha;)
 
witam dziewczyny!!!!!!!!!1

Ja też mam wizyte 4 sierpnia,,,,co te gin się zmówiły...........h ehe

właśnie mi sie pralka zrąbała,,,,,,,i nastepny wydatek...........:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

:no:Pixela,,,,,,,,,fajnie ,że juz po wszystkim i że znami zostałaś,teraz będzie już tylko lepiej.............:-):-):-):-):-)

pozdrawiam wszystkich

u mnie jakaś wichura!!!!!!!!!!1
 
reklama
fajnie bybyło,tylko że mój mąż 2 wyjezdza na tydz,,i nie wiem czy trafie ha ha,,,ale za inne dziewczynki trzymam kciuki:-):-):-):-)
 
Do góry