reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Edytka a ja jestem badziej leniwa nie prasowałam firan powiesiałam wilgotne i czekam az sie zwiesza haha jak nie to trudno zdejme i wyprasuje ale zelazka dzis nie tykam za gorąco zmykam do wanienki
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Same pracusie tutaj dziś się odzywają :-):cool2: może która chętna to i moje okna dam do dyspozycji, myłam je niedawno a znowu nic przez nie nie widać, ja nie wiem :angry::angry::angry::angry:

pozdrawiam :-):-D
 
:-)

A my sobie dzisiaj śpimy i spimy.... w domciu nie jest za ciepło, więc naprawdę czuję się w nim wyśmienicie:tak:

Mała, Biedny ten Twój mężuś, ale i Ty penie powoli okrakiem chodzisz:szok::-D

Edytko, jak mi się uda, to wieczorkiem flaszeczkę postawię:tak: A brzusio, hmm, mężuś już na niego patrzy i się uśmiecha, ale ja jeszcze nie widzę, zeby rósł, i tak jest duży przy moich kg:-D Ja ogólnie chodzę w domciu w dresach, więc mnie narazie nic nie ciśnie.

A co do sprzątania, to moja mama też już coś wspominała o moich oknach, więc pewne w sobotę je pomyje... co ja bym bez niej zrobiła:szok:

Anetusia, komu lepiej.....:cool2:

Pozdrawiam Was dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-):-)
 
a ja mimo moich innych kłopotów,,to jestem szczęśliwa, że mogę znów myśleć o mojej fasolce,,,,,,,,,no i najważniejsze że mój M tez bardzo chce!!!!!!!:-):-):-)

U mnie podobnie,trochę zgłupiałam,faktycznie po poronieniu to się wszystko zmienia,dziś jest 8 dzień po mojej @ a ja już mam podwyższoną temperaturę,pobolewanie w dole brzucha,to teraz mam się starac najbardziej?:-)zawsze tak było koło 14 dnia cyklu.
Witam w nowym dniu i wszystkich przytulam.
 
hej laseczki:-D:-D:-D
a ja mialam od rana super humorek w pracy :-):-):-):-)
ale pozniej mi sie zepsul:baffled: bo przyszla taka babka i powiedzila ze znajomi maja sie wyprowadzic do 4 sierpnia z tego pokoju co sa a mhy mamy sie wprowadzic i zdac pokoj a ja do niej ze to fizycznie nie mozliwe oni maja 6 mc coreczke a do tego tamto mieszkanie co wynajmuja jest puste czyt bez plytek paneli itd nie mowiac o meblach i kibelku nawet a lona ze ja to nie interesuje i takie tam no ale poszlam do tagiego jednego dyra no i jakos wyprosilam zeby jeszcze tam tydzien dluzej byli nromalnie masakrejszon:baffled::baffled::baffled::baffled:

moj M caaaly tydzien w pracy do nocy :-:)-:)-:)-(
a ja jeszcze 4 dni i urlop jupii:-D:-D:-D:-D
chociaz bede miala czas zeby nas przeprowadzic z pokoju do pokoju a normalnie mam tyle rzeczy ze nie wiem skad sie to wszystklo wzielo:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Mireczko wyglaskaj tam brzuszek od ciotek:-D:-D:-D:-D:-D

jak ja bym chciala juz sie moc starac ehhhh:baffled::baffled::baffled::baffled:

jak zwykle nikogo nie ma normalnie zaraz skarge gdzies do kogos napisze!!!!!!!!!!!!!1



tylko jeszcze nie wiem do kogo:confused::confused::confused::confused::confused:
 
Wiecie co PADAM NA PYSK a tutaj jeszcze kuchnia i łazienka :szok::wściekła/y::angry::wściekła/y: Boziuu czy to ja tak przesadzam z tym pucowaniem czy mam taki syf w domu:baffled::szok:
Choć mąż wypięknił już moją kuchenkę i piekarniczek ale jeszcze dłuuuga droga by móc odfajkować kuchnię. Nie wspominając już o łazience.

Mika jak nie padnę do wieczorka to chętnie czegoś się napiję bo jakoś dziwnie dzisiaj mnie suszy.. pewnie do żelazka..

Pati ja zawsze wszystko prasuję a że mam 10 metrów firanki w salonie do tego prawie na 3 m wysoką (muszę ja brać na 3 razy by wyprasować na mojej "małej" desce) do tego załosny również 10 m.. łudziłam się że ich nie będę musiała wyprasować ale niestety :baffled: musiałam. Ale już wiszą. Teraz troszkę odpoczynku. Jakieś 15 minut i do pracy rodacy:angry::wściekła/y:

anetusia teściowa to też człowiek. Ja mam wspaniałą teściową choć nie powiem że zawsze dogadujemy się. Nie raz miałyśmy wymianę zdań, nawet ostrą ale jakoś to jest. Nie narzekam.
Będziecie dobrze się bawić.

Alicja - witaski. Już niedługo urlopik. Ale Ci nie zazdroszczę przeprowadzki. A odnośnie zażaleń i skarg i wniosków. Przyjmuję je codziennie między 15-16 :cool2::-D:-)
 
Szafirek - ja też myłam okna ponad miesiąc temu ale te burze i ten deszcz :wściekła/y::angry: znów musiałam myć. A i teraz jeszcze zasłony.. dały mi popalić.
Ale na Twoje okna już się nie piszę...:-D NIE MAM SIŁ. Ale mogę męża podesłać bo mi dzisiaj prawie cały dzionek pomaga...:-D
 
reklama
Do góry