reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pixella! ja mialam owu przed 1 @. i nie przejmuj sie naglym krwawieniem, bo ja plamilam 3 dni, potem nic dlugo a jak sie zaczelam wiecej ruszac to plamienia powróciły:-) wiec luzik! czekaj na miesiaczke i do lekarza potem!
 
reklama
Slodziutka fajnie ze wypoczęłas:-) znam tę trase twojej wycieczki:-) wszystko mam tez objechane włacznieze spływem:-) super frajda:-)
fajnie ze masz takblisko w góry:-)
 
Witam,

właśnie wróciłam od gina, zbadał mnie i powiedział, że na razie wszystko wygląda ok.
Wypisał zwolnienie do 24 sierpnia powiedział również, ze jak wszystko będzie ok i organizm będzie w eutyrozie to za 3-4 miesiace możemy się starać o dzidzię. Zmartwił mnie tym, iż wyraził raczej negatywne podejście do zaproponowanych przeze mnie sterydów aby wyeliminować przeciwciała antytarczycowe. Powiedział, że wymaz na czystość pochwy możemy zrobić dopiero jak ustanie krwawienie oraz, że w tak wczesnym poronieniu bakterie nie powinny spowodowac żadnej szkody (w 80% zwalił na błąd przy rozwoju zarodka) - mnie osobiście nie chce sie wierzyć, że bakterie nie powodują obumarcia płodu.

Od wczoraj zaczęłam dietę Montignaca - trzymam sie całkiem nieźle. Mam czas aby przygotowywać sobie posiłki więc o tyle dobrze. Moje poprzednie podejście do tej diety zakończyło się na objadaniu w weekend majowy:zawstydzona/y: po którym juz nie miałam mobilizacji. Teram mam mocne postanowienie wytrwania - przez ostatnie 2 lata przytyłam 10kg, wiem, że częściowo jest to spowodowane ta nieszczęsna tarczycą ale dla mnie to jest średnie pocieszenie gdy patrzę na szafę pełną moich ulubionych ubrań w które już dawno przestałam się mieścić.
 
dziewczyny powiecie,ze jestem glupia i beznadziejna.Boje sie,ze jestem w ciazy.Bola mnie piersi i czuje sie tak samo jak poprzednio.Boje sie,bo maz kategorycznie nie chce wiecej dziec,poronilam 16.06.Wiem powiece,ze tzrebabylo sie zabezpieczac.Robilam jedno i drugie.
 
Anetusia, nie jesteś głupia i nikt tak o Tobie nie powie!!!
A powiedz kochanie, kiedy powinna przyjść @?? A jeżeli jesteś faktycznie w ciąży, to znaczy, ze Ktoś ma poprostu inne plany w stosunku do waszej rodziny.
Pozdrawiam Cie serdecznie!!!!
 
ja to dzisiaj M powiedzialam ze chce duzo dzieci tak przynajmniej z 3 :)))) a ten sie ucieszyl :))))) myslalam ze bedzie krecil noskiem atu nic:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

anetusia zrob tesior to wtedy sie bedziesz zamrtwiac:baffled:
 
reklama
Witajcie wieczorową porą.....
jutro wybieram się do lekarza ogólnego....chce jakies skierowania....tylko nie wiem o co prosic oprócz hormonów tarczycy.....
A wieczorem juz mnie nie będzie bo wyjeżdzam......
 
Ostatnia edycja:
Do góry