reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
cześć anetusia, ja też juz na nogach...od 7 bo mój bąbelek wstał...
ech dzis już czwartek...
zastanawiam się czy warto pójść po wyniki H-P i czy moga juz byc po 2 tyg ...
 
Witajcie Kochaniutkie!!1
Ja też już się melduję!
A wczoraj przepraszam, że uciekłam bez pożegnania, ale zaczęło mnie tak mdlić, ze nie mogłam usiedzieć i szybko wskoczyłam do łóżeczka, żeby zasnąć, ale nie mogłam przez te mdłości i dosyć długo się męczyłam. A jak dzisiaj rano wstałam było wszystko ok, a po 5 min mdłości powróciły i trzymaja się cały czas.....

Wiecie kocham tą moją wieś( pomijając sąsiadów). Jak dzisiaj podeszłam do okna w kuchni to zobaczyłam przepieknego zajączka u mnie w ogrodzie, był cudowny, a jak kicać potrafił:-) A kilka dni temu zrobiłam z okna w kuchni zdjęcie bocianowi, przysiadł sobie na balotach słomy u szwagra, więc przesyłam Wam to zdjęcie na szczęście...:
Zobacz załącznik 88659
 
Przyszłam się przywitac i zaraz zmykam.Bardzo się cieszę,że jesteście,mogę poczytac o waszych problemach i trochę mi lepiej.A ja dziś mam marny humor,smutno mi,najchętniej bym popłakała,tak bym chciała zaobserwowac u siebie jakieś oznaki że mi sie udało a tu nic,więc chyba muszę czekac dalej.Siedzę i wyobrażam sobie jakby to dzisiaj było,jaki miałabym brzuszek,jakbym się czuła gdyby to wszystko się nie stało i smutno mi ogromnie.
 
Karola, przykro mi, ze i Ciebie dopadaja takie myśli, wiesz, ja jestem w ciąży, ale też myślę o tym, jaki bym miała teraz brzuszek...byłabym już w 29 tygodniu..... Ale cóż, trzeba żyć dalej, nie poddawać się i będzie ok!
 
Cześć dziewczyny
Chyba wyobrażanie sobie swojego brzuszka dotyczy nas wszystkich, jak widzę kobiety w 5 miesiącu to tez nachodzą mnie taki mysli....

Poruszyłyście dobry temat jedynaków, ja mam 3 rodzeństwa i bardzo chciałam aby moje dziecko nie było samo jak mnie zabraknie na tym świecie.... i tak naprawdę nigdy nie brałam pod uwagę że będzie jedynaczką.... ale widocznie życie pisze inny scenariusz.... pomału zaczynam się godzić z tym że będzie sama...

Mireczko ależ piękne są te mdłości w ciąży.... mimo że myślę że masz ich już dość ale i tak są piękne..... a jak brzuszek przyzwyczaił się do igiełki?
 
reklama
hej Dziewczynki ....ja na chwilke bo mam sporo jeszcze do zrobienia przed wyjazdem......
Prosze nie smutajcie się....wiem,że to trudne ......trzymajcie się kochane ...jak mi sie uda to jeszcze zajżę do Was.....tymczasem...papa,miłych humorków
 
Do góry