reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaski dziewczynki

Dzisiaj upalnie i pogodnie. A ja mam dziś kolejny dzień ogromnego zmęczenia.

Guska - wiesz uważaliśmy tak na pół gwizdka bo pomyslałam że jak ma być to będzie. Ale znów nie szalałam.. uwazałam ale nie aż do przesady? I tak sobie myślę że przecież raczej musi przyjść @ tylko zapewne się spóźnia i ot co.. ale kiedy ją dostanę??? A Ty dalej czekasz? Testowałaś już ?

Alicja a mnie pożarły wczoraj komarki ale to przez M bo wpuścił do domu te ochydztwa.

Mika więc mówisz że u Ciebie wszystko ok.. pawik za pawikiem :laugh2: zdrowy ciążowy objaw ;-):-):-D

Aguś więc bezpiecznego urlopiku życze i udanego!!!

Alutka dla Emilki sto lat i upragnionego prezentu urodzinowego!!!

Madzia i jak dzidzia rośnie? Jak się czujesz? Oprócz głodu masz jakieś objawy? A jak nie to tylko się cieszyć że taka książkowa ciąża!!

Kasiu główka do góry i nie smutaj się. Dacie sobie radę .. dla chcącego nic trudnego.

Mała super!! mówisz że za tydzień i 2 dni... więc do dzieła już dziś aaa co tam ;-):-D

Wszystkie nie wymienione dziewczynki całuję

Muszę lecieć do banku..
Odezwe się wieczorkiem!
 
reklama
słodziutka witaj, Ty jak zwykle wpadniesz jak burza... i za chwilkę Cie nie ma
nie testowałam i nie będę, czekam na @, we wtorek byłam u gina, miałam usg robione, wcześniej pytałam o pęcherzyk, jak wcześnie go widać... u mnie nic nie było... cierpiliwie czekam na @, może kolejna się nie pojawi. A może ty powinnaś sprtawdzić czy na teście będą II?
 
Witajcie......
STO LAT dla Emilki...a Mamusi dużo pociechy z córci......
Ja podobnie jak Słodziutka......jak burza.....
Tak po krótce......byłam u lekarza wyprosiłam skierowanie ale dała mi tylko na TSH,no cóż dobre i to.Resztę zrobie w własnym zakresie.....odnośnie mojego wyniku toxo,nie mam ale kiedys przechodziłam być może trzeba będzie to przeleczyć ale to już ma byc decyzja ginka.....Jest dla mnie jeszcze jedna dobra strona bo moge zrobić u mnie w mieście (jednak)badania związane z zespołem antyfosfolipidowym i musze przyznać ,że w dość dostępnych cenach....więc można powiedzieć,że jestem happy.....
Dobra kochaniutkie ...tak ciężko mi sie z Wami rozstać ale musze zmykać bo za godzinę wyjazd a ja jeszcze nie zaczęłam sie pakować.
Dzięki za wszystko.......trzymajcie się optymistycznie.Buziole!!!!!!
 
:confused:DZIEWCZYNY PROSZE WASZE ZDANIE:confused:
PORONILAM 16.06 DOSTALAM OKRES 14.07 I KURDE CZUJE SIE TAK JAK W CIAZY POPRZEDNIO.JUZ PISALAM O MOICH OBAWACH ZWIAZANYCH Z CIAZA.NO NIE CHCE.BO SIE BOJE,ZE TO ZA WCZESNIE A POZA TYM WIEM,ZE MAZ NIE CHCE DZIECKA O CZYM SIE DOKLADNIE PRZEKONALAM NIEDAWNO.CZY OKRES MOZE ROZNIE SIE POKAWIAC?JAK TO JEST.BRALAM TABLETKI ZANIM ZASZLAM I JAK ODSTAWILAM TO ZASZLAM....:-(
 
witajcie
Mala- no to zaczynamy razem u mnie został tydzien:-) widze ze się zsynchronizowałysmy:-)
trzymam kciuki
pozostale dziewczynki serdecznie pozdrawiam i spadam bo dół, pozatym nie mam sily bo w pracy byl mlyn...
coraz bardziej sie boje przyszłego tygodnia, owulka juz za tydzien...
 
anetusia83- cóż moge Ci powiedziec! jesli sie nie zabezpieczylas i moglo dojsc do zapłodnienia to oczywiscie jest mozliwosc ciąży, sama powinnas wiedziec czy moglo do tego dojśc....
na miesiączke chyba jeszcze za wczesnie bo z tego co piszesz to powinnas dostac w przyszłym tygodniu, a jesli jest to druga po zabiegu to niekoniecznie musi byc w terminie..
no ale powtórze jeszze raz, ty najlepiej wiesz czy moglo dosc do zaplodnienia....
 
aha no i wybacz ale musze to napisac bo troche mnie to zirytowało! wydaje mi sie ze to nieodpowiedzialne z twojej strony
no ale to nie moja sprawa!
ale skoro chcialas naszego zdania to takie jst moje...
 
Ostatnia edycja:
anteusia...jak najbardziej mogłas zajsc w ciaze, przeciez nie raz pisłay tu dziweczyny które zaszły w ciaze zaraz po poronieniu nie doczekawszy nawet pierwszego @ po poronieniu...

edytka....u mnie ok...nawet bardzo!

sywlus! całuski...tak sobie mysle czy cie nie wyciagnac na jakas kawke...tak zebysmy sobie pogadały na live:)
 
reklama
Do góry