reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie :-)

zdaje relacje z wizyty u gina:
wiec owulacja byla!! pecherzyk pekl!! hmm skubaniec:-),ciut malawy chyba pekl....no ale sam fakt skoro mowil o pco,widzialam strzepki na monitorze powstale po nim. nowiec to tyle:-)
No to super, że była owulacja:tak:

Ja zaszlam w ciaze 3 m. po poronieniu poronilam troche wczesniej bo w 3 tygodniu,moja druga ciaza obyla sie bez zadnych komplikacji,mieszkam w Canadzie a tu nic nie daja tak jak w polsce na wzmocnienie ciazy uwazaja ze jak ciaza slaba to i tak sie nie utrzyma co chyba nie jest do konca prawda.Moja Wiki ma juz 14 m.i jest zdrowa wesola dzidzia.Obecnie jestem w 3 m. nastepnej ciazy.Pozdrawiam:)
Takie historię dają mi nadzieje, że i mi się uda

najpierw czlowiek uwaza zeby nie zajsc a teraz jak nie uwaza to nie wychodzi...ehhh, mam nadzije ze klimat górski zadziała:-)
Na pewno ;-);-)

Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (taki co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy).
Super :-D:-D:-D:-D

teraz to nie wiem czy szukać pracy (kończe Staz ) czy starac sie o dzidziusia zawsze mam jakieś wątpliwości nie jestem zdecydowana:no: a moze poprostu oddac wszystko w ręce natury bo w końcu mój organizm chyba najlepiej wie kiedy zdecydowac sie na ciąze;-)
PS. chyba wygram dzisiejszą kumulacje w lotka i zabieram was dziewczyny na wyspy szczęścia :-) :cool2:
Ja nie zdążyłam pójść do pracy bo zaszłam w ciążę ale na krótko. Teraz znalazłam pracę i niedługo zaczynam, nie będę tak intensywnie myśleć a stranka zacznę tak jak lekarz mi pozwolił po 2 @.

Dziewczynki proszę powiedzcie mi kiedy powinnam iść do gina jeśli nie będzie @. Dziś mam 29 dzień od zabiegu.

Na poprawę humoru od Eve ze staraczek
" [FONT=&quot]..Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem... Szybciutko połozyłam się do łozka, mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha[/FONT]
[FONT=&quot].Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O *****!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........"[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pixella, bardzo się cieszę!

Enka, jest taka biała lista ginekologów na gazecie.pl, tam są opinie podzielone według miejscowości, może znajdziesz lekarza dla siebie. Wystarczy, że na googlach wpiszesz "biała lista ginekologów" i to powinien być jeden z pierwszych linków.

Kinguś, no niezłe. Przez te Wasze kawały moje dziecko ma niezłą huśtawkę, bo tak się śmieję, że mi wszystko chodzi, heheh. A z tego abażuru, co Aga napisała, to jeszcze dzisiaj rano się śmiałam.
 
Super z ą kukułką.:-DTylko ja mam macicę relaksować,a Wy tu takie rzeczy piszecie.
Wróbelek,no niby leci suwaczek.Ale mnie dołuje,bo kurcze za wcześnie na komplkiacje,przecież dziecko jeszcze długo nie ma szans:-( Żeby było z 10 tyg. do przodu.
Pamietam,że na kwietniu byłaś:-( Cóż ja byłam kiedyś na grudniu 2007:zawstydzona/y:
Buziaki.Pa.
 
ech chyba niekogo nie ma....
a ja sobie wlasnie siadlam.....rozpalilam w kominku....i klikam z wami....albo ze soba sama hehhehe...
pocieszylyscie mnie dziewczynki co do oleju....tylko.....timer jest zepsuty!!!!!i nie wlaczyl ogrzewania rano.....zrobilam to sama recznie ale o 7.....musi byc wczesniej...o 6,....no coz musze powiedziec wlascicielowi ze musi mi wymienic....ale ogolnie fajnie....szybciutko sie nagrzewa i godzinka w zupelnosci wystarczy....:):):)
poza tym...hmmmm...wszystko ok....:)
 
Aga....ja jeszcze mieszkam w bloku i mam cieplutko...ale jak się przeprowadzimy to pewnie ogrzewanie nas wykończy finansowo bo mój m ciepłolubny strasznie....
 
hej aniu...gratuluje fasoleczki duzej i serduszka bijacego....
no coz...ja sie bardzo ciesze ze mamy kominek i dzieki temu cieplo w calym domu ...przy okazji woda tez sie ogrzewa....dokupilismy olej wczoraj i bedziemy dogrzewac sie rano tylko....no i czekam na decyzje o dofinansowaniu do ogrzewania....mam nadzieje ze cos nam dadza,...byloby super...
 
reklama
jednak musze przełożyc wizyte:-( dziewczyny a jak sie jest w ciąży to co ile powinno sie robić usg
 
Do góry