reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć dziewczyny pewnie jeszcze spicie!!!!!???? a ja już w pracy:-( pyzunia z tego co czytam to miałaś zabieg tak koło 1m po mnie....... czyli jestesmy na tyma samym etapie :zawstydzona/y: ja jednak wczoraj poszłam do gin bo wieczorem nie miałam już @ noi pogadałam sobie z nia troche
wiec mam zrobic toxo bo w poprzednim badaniu IgG wyszło wątpliwe i musze zobaczyc czy nie wzrasta, TSH , Różyczke, Prolaktyne, w poniedziałek mam isc do szpitala na wymaz............. i na badanie krwi nie wiem czy to duzo czy mało
rozmawiała ze mna o badaniach genetycznych i ze czeka sie na nie nawet ponad poł roku i ze raczej sie je robi po 2 poronieniach:-( a i jeszcze powiedziała mi ze jak bede w ciazy to w 11 tyg skieruje mnie na badania prenatalne tylko te badania jakiś lek we mnie wyzwalaja....
kazała mi brac kwas folowy i czekać do nastepnego okresu jesli wystapi regularnie to może już bedzie można ...... zobaczymy acha zrobila mi usg i mówi ze wszystko juz doszłodo normy :-) dzisiał mija 6tyg jak mój aniołek odszedł
 
reklama
dzien dobry dziewczynki.....
ja zaraz do szkoly jade a potem z kolezanka wynajac duzy samochod bo ona sie przeprowadza.....samochod juz znalazla ale bez kierowcy heheheh ale maja polityke....wiec ja bede kierowca...mam nadzieje ze nie bedzie to jakis gigantycznie wielki samochod....
tak wiec dzis auto bierzemy a jutro z rana smigamy....jakies 2 godzinki w jedna strone....no coz....trzeba sobie pomagac....ale oczywiscie ona nie polka tylko czeszka hahhahah....
milego dnia wam zycze i moze do pozniej....pa
 
Wpadłam się przywitać, abyście nie pomyślały ,ze zniknęłam i nie zapomniały o Mnie;-)

Któraś z was pytała o regularne cykle i rozlegulowane hormony. Ja tak miałam. @ zawsze jak w zegarku, a jednak Hormony nie takie. Najbardziej beznadziejny wynik to TSH. Uchwyciłam się tego jak tonący brzytwy, może to było przyczyną poronienia. Nie zawsze to co piszą i mówią sprawdza się w 100% u każdego. Ktoś mądry mi powiedział,że człowiek to nie matematyka i nie zawsze 2+2 daje 4.

Co mogę polecić z mojej strony? Przede wszystkim wsłuchać się w swoje ciało. Mówi najwięcej. Pamiętam jak w kwietniu lekarz po usłyszeniu ode mnie ,że zaszłam w ciążę w miesiącu w którym sobie to zaplanowałam powiedział,że to przypadek i ,że już wykorzystałam swoje 20% szans na szybkie zajście w ciążę. Długo o tym myślałam. Poronienie w czerwcu i później strach. A jesli miał rację, a mnie czas biegnie, ten biologiczny..
W październiku dostałam te tzw. "zielone światełko" i co? Następne 20%? Jestem w ciąży tak jak zaplanowałam, więc gdzie jego logika?

Jedno z czym mieli rację to strach, nie opuszcza Mnie ani na chwilę. Strach powtórki. Choć intuicyjnie wierzę,że tym razem się uda. Przecież biorę leki a czuję się tak dobrze.

Miłego dnia kochane Wam życzę.
Serdecznie pozdrawiam WSZYSTKIE forumowiczki.
 
Ostatnia edycja:
Selenka w zachodzeniu w ciaze za pierwszym razem nie ma logiki...mnie sie udało już 3 raz....ale uważam, ze do 3 x sztuka...i więcej na chwilke obecna nie cchę próbować....wiele dziewczyn załapuje w piewszym cyklu a potem po poronieniu albo porodzie jest nagle klapa...i nie moga zajsc...

beti7 cieszę się, ze dochodzisz do siebie, ja po 1@ tez miałam juz normalne jajeczkowanie, kosmówke jednorodna i było dobrze :-) ...po2@ zaczynasz staranka?
 
no jeszcze nie wiem jesli dostane go normalnie to chyba sie zdecyduje bo może nie uda sie od razu ...... zreszta chyba organizm sam wie zobacze jak mi wyjda badania i co mi gin powie mi też sie udało zajśc w ciaze od tzw. szczału:-) a co do tych hormonów to ja wczoraj te badania troche wyciagnełam od gin bo mi mówiła ze jak cykl jest regularny............. a ja jaj na to ze jedna k chciałabym je zrobic i tak sama za nie płace a jednak człowiek bedzie spokojniejszy..... dziewczyny a czy po łyzeczkowaniu amo USGwystarczy czy jednak trzeba zrobić to badanie co wykrywa ewentualne zrosty?????????????:-(
 
no własnie ale moze jakby cos było nie tak to pewnie by usg wykazało:tak:
dreczy mnie jedna mysl od dłuzszego czasu... a więc na przeciwko mojego domu stoi taki olbrzymi słup wysokiego napięcia który jacys mądrzy ludzie postwili przed 1990rokiem !!!!!!!!!!!!!!!:angry: a ja gdzies wyczytałam ze to moze byc powodem poronień!!!!!!!!!! jeśli to jest przyczyna to nie wiem c ja w tym kierunku zrobie.... słyszałyscie cos o tym??? czy ja poprostu juz wariuje mysląc o takich rzeczach:dry:
 
Histeroskopię robią np. przy podejrzeniu macicy dwurożnej. Ja miałam takie podejrzenie, ale to po zabiegu. Wczoraj gin powiedział , że wygląda dobrze i może tak wyglądała , bo była rozpulchniona...

Enka ja sama nie wiem po co ten potas, sód i glukoza...
Zrobię jeszcze wymaz , ale to już jak będę miała hist.pat.
 
reklama
Do góry