reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej karola71 i ona26. Ja czekam na wasze II kreseczki. Ktosik musi zacząć ten listopad.

Wróbelek, piekny teścik, Ja nie mam buuu, robiłam betę w 3 podejściach. Tez pamiątka.

pixella jak samopoczucie? Szafirku, czy tez jesteś tak wściekle głodna jak ja? Czym ugasić ten glód? mam wrażenie ,że żołądek przykleił mi się do kręgosłupa.
 
No to czekamy na pierwsze zdjęcie testu:tak:

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i już zafasolkowane...

Jeżyk trzymaj się cieplutko i tak jak pisałaś dotrwaj do lutego...

Edytko naprawdę jesteś wielka:szok: bardzo cię tutaj brakowało

Dobranoc dziewczyny.... miłych snów...
 
Ja mam nadzieję, że załapię się na luty albo marzec 2009.;-) Chciałabym jak najszybciej, ale cóż. A Wy ile po zabiegu zaczęłyście staranka?
 
Aha Katrin pamiętaj że my tutaj jesteśmy.... tak w tym życiu jest że nic nie układa się tak jak powinno.... ale i dla nas kiedyś zaświeci słońce.....
 
Selenko ja też nie mogę się nasycić jem coś i myślę co by tu zjeść, nie moge trafić na smak raz zjadłabym czekoladę ale po dwóch kęsach mnie mdli wiec szukam coś treściwszego, od jakiegoś czasu chodzi za mną jajeczniczka ale mam lenia i niechce mi się zrobić... po za tym zjadłabym taką jak robi moja babcia ....
 
reklama
cześć dziewczuny troche mnie nie było.... ale wekend poświecony był rozpoczęciu budowy:crazy: kiedyś tak sie cieszyłam ze bedziemy budować dom a teraz jakoś mnie to nie cieszy chciałabym aby po działce latał jakiś bąbel i bawił sie w piasku bo piaskownica już czeka :-( tak jak wczesniej pisałam w piatek mam wyniki badań.... śni mi sie ze wychodza złe:szok: jak byłam u gin to powiedział mi ze wszystko jest ok a mnie boli brzuch tak jak na @ i jest mi nie dobrze ...... dziewczyny czy to owulacja ????????????:confused: czy może stres pozdrawiam wszystkie kobietki!!!!!!
 
Do góry