reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć dziewczynki,

Szafirek, trzymam kciuki :-) napewno bedzie dobrze!

A mój meżulek skrecił noge na piłeczce...skacze teraz na jednej i sie wścieka....a to chyba ja powinnam sie wsciekać bo znowu wszystko na mojej głowie... :-)...wcale mi go nie żal, mówiłam by nie szedł na piłkę bo jest zmeczony i nie bedzie umiał sie skupić na tym co robi....ale ze mnie niedobra zona hihiih:laugh2:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Pixella mój M jak ostatnio poszedł grać mecz w za małych korkach(swoją drogą to tylko facet może tak nie pomysleć hihi) to poobdzierał piet do krwi,a paznokcie to mu poschodziły same i 2 tyg na zwolnieniu siedział haha do dzisiaj chce mi się śmiac
 
Ola, mój m może nawet nie ma zwichniętej tylko stłuczona....ale on taki najmądrzejszy jest :-)...prawie jak ortopeda :-) może na niej stawac tylko go boli, miałam cos takiego w zeszłym roku ...autobus szarpnął i bardzo źle stanełam...ponaciagałam scięgna troszke i zrobił sie w srodku krwiak i to własnie tak bolało, przeszło po 3 dniach....no ale nie dał mi zobaczyć...do ortopedy tez isc nie chce...co za typ :-)
 
Agnieszko_AJ2811 to dla ciebie:
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.

 
witam

agnieszka AJ
Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione
urodziny2.gif
 
Aga AJ
Dzisiaj Twoje święto życzę Ci:

dużo, dużo, dużo, dużo, dużo i jeszcze więcej
szczęścia, zdrowia, miłosci, spełnienia wszystkich marzeń, tych malutkich i tych najważniejszych, usmiechnietej buźki, żadnych zmartwień.
 
Cześć kobietki tak długo mnie nie bylo..:-( ale zmarł mi dziadziuś dostał udaru i w ciągu 5 dni odszedł a teraz jakoś smutno i dziwnie... taka pustka taka pustka... zastanawiam sie bo on nie wiedział o moim aniolku nie chciałam mu jakoś na stare lata dodawac zmartwień i teraz mysle czy sie spotkaja :sorry: a może to mój aniołek mu pomógł na tamtym świecie???!!! w ciągu dwoch miesiecy odeszły dwie osoby troche za dużo....
pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
reklama
Do góry