reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny! Trzymajcie kciuki,żeby wykiełkowała u mnie Fasolka :) Właśnie wróciłam z wizyty, miałam sobota-niedziela owulację, pęcherzyk pękł, piękne endometrium - szanse więc są :) 2 tyg. mam brać Dupka i zrobić testa!
 
kłaczek moja znajoma była na usg z fasolką w 6t1d i miała tak jak ty a liczyła na to że zobaczy juz bijące serduszko bo "już 7 tc", przeca tygodnie liczy sie jako "zakończone" wiec teoretycznie 6t3d to szósty a nie siódmy tc, kolejną wizyte miała niecałe dwa tyg później i dziś jest mamą 5 miesięcznego Tobiaszka. Pozatym zawsze owulka może nam zrobic psikusa a w tak wczesnej ciąży liczy sie każdy dzień czy na USG bedzie widac to czy tamto. Trzymam kciukasy za kolejny scan i cieszę sie ze w końcu zajmują sie toba tak jak powinni już dawno sie zająć .... jak se przypomne wyczekiwanie na scan przy Karolku i te odliczanie dni ... trzymam mocno kciukasy &&
A co do komunikacji kupkowej z Karolkiem to sie usmiałam hehe cFane dziecko :D hehe
Edyta89 za udane bobosexy
igusia witaj kobitko co tam u ciebie??? masz M w domu czy ciągle w rozjazdach?
Loi betka piekna gratki
anulka mówisz masz &&&&&
agnieszkalala rozejmu w domu &&&
martusia &&
enya ależ to wszystko zagmatwane, mam nadzieje że wam pomogą &&
nisiao dla mnie to czarna magia nic z tego nie wiem, ginko-wizytancje masz kiedy?
czarna ja bym wybrała Jonaszka, ale jestem zdania ze nikt rodzicom nie powinien sugerować jakie imie i dla czego, a juz broń Boze krytykowac wyboru czy wciskac na siłe imie po pradziadku itp ps dziekuje w imieniu Amelki
As ..................................... trzymaj sie kochana, ja też mam nerwicę przy poprzedniej ciązy dała mi sie mocno we znaki czasem miałam taki ból w klatce piersiowej że myślałam że sie udusze w momentach kiedy z bólu nie mogłam zaczerpnąc powietrza a jak juz sie udało to wymiotowałam czesto na siebie .... do tego omdlenia itp .... byłam z tym u lekarza za młodu - badania nie wykazały nic serducho mam zdrowe i jedyne zalecenie unikanie stresu ... ale jak tu unikać jak sam cie dogania
pleni &&&& najmocniej jak potrafię
magda no to czekamy na dwie kreseczki razem z toba &&&&&&&&&&&&&
karolka dużo zdrówka dla małej &&&
 
Ostatnia edycja:
Kłaczek będziesz miała tabuny kobiet pod swoim domem jak Karol dorośnie heh :-D
Karola biedna ta Twoja mała, jak nie brzusio to zęby- wymęczy się dzieciaczek a przy okazji i Wy... Zdrówka dla Alusi ;* A co do imienia osobiście nie znam żadnej Blanki, ale słyszałam że to fajne dziewczyny- zresztą moja córa będzie najfajniejsza na świecie :-D Oby tylko szanownie wrreszcie chciała ujrzeć w końcu swoich rodziców!!
Enya mam nadzieję że trafiliście na najlepszego lekarza z możliwych i on pomoże Wam donosić ciążę bez żadnych problemów! Jesteś bardzo dzielną kobietą, podziwiam Cię naprawdę!! Dajesz kopa innym że nie można się poddawać, że trzeba walczyć!! Wierzę że i Was spotka niedługo Cud narodzin!! ;*
Anilek w takim razie &&&& za posiew!!
Pleni &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!!!
Magda oby zakiełkowało i w Tobie nowe życie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-D


Dziś 40 tydzień :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
martusia &&&&&&&&&&&&&&& za szybki i szczęśliwy poród..

Pleni &&&&&&&&& za dobre wyniki....

Magda &&&&&&&&&&&&&& za pozytywny test...

KArola mój mały się troszkę poprawił w ilości zjadanego mleka.. Teraz już częsciej potrafi zjeść 140 ml.. Ale to tylko 3 x na dobę + dwa posiłki tj. serek homo i obiadek czyli ogólnie 5 posiłków na dobę. Oprócz tego jeszcze je połowę deserku i to wszytsko. Ale cieszę się, że do mleka powrócił , bo wczesniej to musiałam mu wciskać.No i zaczeły się marudzone noce. Dziś to juzw ogóle nie pospałam... Codziennie budzi się z płączem o 1..dam mu smoczek i śpi do ok. 4 wtedy płacz i daje mu picie. A dziś płakał o 2.30 i picia nie chciał pić i nie wiedzialam co mu jest. Musialam go wziać do nas do łóżka a i tak co chwile wyplluwał smoeczek i płakał..i tak w kołko do 7 rano. I wtedy siostra przyszla io mi go wzięła :-) i godzinkę się przespałąm..
 
Magda dziś mija termin z ostatniej miesiączki, a z usg prenatalnego mam na 6 marca! Chciałabym już urodzić ale skurczów nie mam żadnych i nic na razie nie zwiastuje porodu!

Kłaczek no oby za chwilę, bo już psychicznie nie wyrabiam... Bez przerwy ktoś dzwoni lub pisze czy już urodziłam a to dodatkowo mnie denerwuje...
Aniunnia dziękuję ;* Ucałuj Tobiaszka :-D

Bett no niestety jeszcze w dwupaku! A jak tam moja ulubienica?? Dawaj fotkę :):)
 
reklama
Dziewczyny! Trzymajcie kciuki,żeby wykiełkowała u mnie Fasolka :) Właśnie wróciłam z wizyty, miałam sobota-niedziela owulację, pęcherzyk pękł, piękne endometrium - szanse więc są :) 2 tyg. mam brać Dupka i zrobić testa!

Trzymam, trzymam...

Dziś 40 tydzień :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

hihihi Kochana to czekam na dobre wieści :* Dziękuję, że Rybko o mnie pamiętasz, a ostatnio nawet tu pisałam, tylko jak to na naszym forum produkowane jest ogrom postów i ciężko coś wyłowić ;)

A powiem Wam, że ten cykl przepadł przez leki na kręgosłup, owu wg testów nie było, niby na usg jakiś zaczątek był ale testy nic nie pokazały, a usg zlecił mi tylko jedno więc nie wiem jak on chce cykl obserwować :/ Ja sobie zaplanowałam na marzec-kwiecień wielkie odchudzanie i jak mi się uda to maj idę do lekarza, do tego czasu też odkładanie intensywne kasy na ewentualne dodatkowe badania i usg.
Dziś śniło mi się dzieciątko, takie śliczne, że je przytulałam i była taka szczęśliwa :) Dzisiaj wstałam z uśmiechem na buzi :tak:

Miłego dnia :*
 
Do góry