reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Sono HSG

Cześć dziewczyny, staramy się z mężem 14 miesięcy o dzidziusia.
15.02 miałam badanie Sono HSG. 18.02 planowo owulacja. Staraliśmy się 4 dni z rzędu.
Dziś powinnam dostać miesiączkę, której brak.
Pobolewa mnie czasami brzuch, oraz piersi.
2 testy ciążowe negatywne.
Czy są tu kobiety którym udało się zajsc w ciążę w cyklu po HSG lub wogole HSG pomogło w spełnieniu marzenia?
Czy może powinnam zrobić betę?
 
reklama
Tak udalo mi sie zajac w ciążę po sono hsg, ale w kolejnym cyklu a nie tym bezposrednio po.
Ja chodzilam dodatkowo na mointorowanie cyklu.
 
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem 14 miesięcy o dzidziusia.
15.02 miałam badanie Sono HSG. 18.02 planowo owulacja. Staraliśmy się 4 dni z rzędu.
Dziś powinnam dostać miesiączkę, której brak.
Pobolewa mnie czasami brzuch, oraz piersi.
2 testy ciążowe negatywne.
Czy są tu kobiety którym udało się zajsc w ciążę w cyklu po HSG lub wogole HSG pomogło w spełnieniu marzenia?
Czy może powinnam zrobić betę?
Mi sie nie udalo po HSG, dopiero w 5 cyklu po ;)
 
Tak, mialam stymulacje przez 4 cykle. 4 cykl udany. Bralam zastrzyki w brzuch puregon na wzrost pęcherzyków i Ovitrelle na owulacje. Dodatkowo bralam progesteron od owulacji przez 14dni ;)
Widzę, że mam podobne leczenie, co Ty ;-) Jestem po drugim cyklu i już tracę cierpliwość, ale widzę, że warto się uzbroić w cierpliwość :-D
 
reklama
Do góry