reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

reklama
skoro wiedza jaka jest twoja sytuacja to nie wiem na co czekaja. mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, nie ma innej opcji :-)
 
skoro lekarz tak powiedzial to na pewno ma racje.
chociaz wiem - ty masz tak jak ja- chcialabys miec wszystko jasne i klarowne, to zrozumiale. Dobrze bedzie ;)
 
Cześć dziewczyny, to moja druga ciaza w uk i kiedy Was czytam przypominam sobie sama siebie 6lat temu. Jednak przejście bezproblemowo 1 ciazy bez kontaktu z ginekologiem, gdzie w Polsce powiedziano mi ze nie będę mieć dzieci w ogóle a jeśli znajdę w ciążę to mam 10% szans na donoszenie podwarunkie. Ze będę leżała cała ciążę a i tak nie dają gwarancji. A tu pracowałam 8,5 miesiąca czułam sie swietnie, nic sie nie działo, nikt mi co miesiąc nie zaglądał.
Wiem ze jesli coś sie dzieje to trafia sie pod opiekę specjalisty, alei dopiero od 12 tyg wcześniej nic ńie zdzialamy. Przez ten okreskiedy tujestm stwierdzam ze tak jest ok. Jednyne co bym zmieniła to opiekę okoloporodowa, u mnie było ok, ale różnie to bywa...
jak coś sie dzieje to prosto doszpitala nie do gp bo on nic nie zrobi.
Pozdrawiam
 
Jak dobrze czytać to co siesamemu myśli. A natura jest tak stworzona ze zawsze wie co robi. Nic nie dzieje sie bez przyczyny:)
sama widzisz u mnie najlepszy przykład dzieci miało w ogóle nie być a tu czekam na drugie:)
 
reklama
Do góry