reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

reklama
bulkaasia- w moim liscie ktory wczoraj dostalam ze szpitala jest napisane zeby wypic jedna filizanke kawy, herbaty lub wody godzine przed badaniem. Co lepsza ja wczoraj bylam na usg i bylam godzine przed badaniem i nie zdarzyla mi woda jeszcze doleciec do pecherza i mnie wzieli na badanie, no i polozna marudzila ze sie nie napilam, ale ja w domu szklanke herbaty wypilam jeszcze wiec powinien byl pelen. Ale dziecko bylo chyba dobrze ulozone bo pomierzyla wszystko :) Dlatego radze napic sie tak porzadnie- wrazie czego zawsze mozna wejsc do lazienki i pare kropelek upuscic :)
 
Dziewczyny, ja w liscie ze szpitala nie mam nic napisane właśnie o tym, że powinnam napić się przed badaniem i dlatego pytam. Lepiej wleję w siebie tyle ile dam rady, tak na wszelki wypadek. mam nadzieję, że wytrzymam bo do szpitala mam godzine drogi;-)
Mam przynieść książkę ciąży ,list i jak chcę fotke to pieniążki i to wszystko.
 
każą wam płacić za zdjęcia?? wow, dziwne. a z tym pęcherzem w irlandii mamy to samo. ja jak pierwszy raz jechalam i babka do mnie zadzwonila i sie pomylila, zamiast szklanki powiedziala mi litry. wiec ja wydoilam te 1,5 litra wody, myslalam ze umre, do tego wizyta sie opoznila o 20 min...masakra. teraz jak jezdze to pol godz przed zaczynam pic pol litrowa butelke wody i jest pelny pecherz :)
 
Książkę ciąży mam taką wielką zieloną i za zdjęcie jedno 3 fun a za 2 - 5 fun. To taka opłata na cele charytatywne mówią a nie na szpital idzie.
Wypiję litr przed wyjściem z domu a drugi w czasie drogi. Mam nadzieję, że się nie posikam po drodze;-)
 
na pewno wystarczy 500 ml to spokojnie, wazne jest to uczucie ze sie chce sikac.
pamietam jak w styczniu robilam usg nerek i tez musialam miec pelen pecherz to mi lekarz sam powiedzial- ale sie pani napila- nie trzeba tyle pic, ze 500 ml to starczy. A ja sie wtedy ledwo na lozku nie zesikalam :happy2:

No ja za 2 zdjecia wczoraj placilam 5 fun. Ale co tam wazne ze je mam :))

Bulkaasia- lepiej sie napij- polozna to sie mnie wczoraj od razu zapytala czy pilam nim sie jeszcze na lozko polozylam i kazala czekac i nie isc do toalety. Swoja droga jak nie bedzie koniecznosci pelnego pecherza to sie zawsze mozesz wysikac :happy2: A mieszkasz w samym londynie czy gdzies obok?
 
reklama
Do góry