reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza zagrozona i leki, leki:(

teraz już końcówce trochę oszukuję bo mam komunię córki więc muszę trochę się ruszyć ale wcześniej wstawałam tylko do toalety, jadłam też w łóżku, ale mój gin mówi mi żebym nie popadała w paranoję i że też ma dzieci i wie że nie ma takiej możliwości żeby cały czas leżeć
 
reklama
monisia, matko droga! słyszałam sporo o zespole antyfosfolipidowym i wiem, że nie ma żartów! trzymam kciuki z całych sił! będzie dobrze :) zabrnęłaś już tak daleko, że musi być! z tego, co czytam, wnioskuję, że jesteś niesamowicie dzielna!
 
Dzien dobry:) Właśnie poczytalam tez cos o tym zespole... wydawalo mi się, ze cos wiem na ten temat, okazało się, ze jestem zielona:p Monisia jestes wielka i przede wszystkim dzielna!:)
 
Nie taki diabeł straszny jak go rysują, pewnie teraz w ciąży muszę przyjmować zastrzyki z heparyny ale już teraz to nawet mi nie przeszkadzają, normalnie jednak jak kontroluję krzepliwość krwi to jest spoko. Mam tylko problem z antykoncepcją bo trochę nie ufam spirali więc kiepsko.
 
dopiero znalazłam ten temat :szok:
ja jadę od początku ciąży na Duphastonie :baffled: od 6 tc czyli tylko jak się dowiedziałam miałam plamienia do około 24 tc :-/
teraz za to mam wielowodzie i muszę też go brać :-/ bo mój brzuch jest ciągle twardy .... nie wiem co ta znaczy mieć mięciutki brzuch mój jest napięty jak guma ... i boli :-(
co do wielowodzia to mam afi 26 w środę idę na badanie co tygodniowe usg i zobaczymy ile będzie jak więcej to idę do szpitala :-(

na szczęście to już 33 tc :-)
zaraz was podczytam tu :tak:
 
reklama
Joasiu milo, ze do nas dolaczylas!:) Ty tez same nerwy podczas ciazy masz:( a jakies leki bierzesz? Ja tez tylko tygodnie odliczam! A powiedz mi mozesz normalnie funkcjonować?
 
Do góry