reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Ja też odetchnęłam jak upały się skończyły i tak naprawdę dopiero w III trymestrze wróciła mi energia.
O matko, a ja normalnie straciłam siły i nie mam na nic tych sił :-(
Nie moge nic robić zgięta, ani nachylona bo mam wrażenie, że B mi zaraz nogę w przełyk wsadzi :szok:
Coś czuję, że ten miesiąc co został to będzie idealny aby w żółwim tempie doprowadzić chacjendę do błysku co by na Boże Narodzenie tylko do stołu zasiąść :-D
Dzisiaj koleżanka poszła na wywołanie do szpitala. Ech kurde, chyba jej zazdroszczę, ze lada chwila i będzie po wszystkim :sorry:
 
reklama
Dziewczyny a jesteście pewne co do ustawień prywatności w tym wątku ze zdjęciami? Bo wszystko widziałam i się zastanawiam czy jest problem z ustawieniami czy po prostu malusiolka w tak zawrotnym tempie mnie dodała ;) nie mogłam się napatrzec na te zdjęcia! Piękne mamusie i dzieci!
Cyntia a Ty miałaś bardzo zabawny ślub ;) jeszcze raz gratuluje i dziękuje za wiadomości :)

Julia a Ty rozumiem ze już się starasz? &&&& potrzebuje tu koleżanki we wczesnej ciąży ;) troche odświeżymy dziewczynom wątek ;)
Gochson chyba nie gratulowalam wiec wielkie gratulacje! Już przeszłas ten najgorszy etap, ale Ci zazdroszcze ;) a jakie leki bierzesz? Ja mam dużo: Euthyrox+Jodid na tarczycę, Cyclogest+Aspiryna przez poronienia, vit D bo miałam niedobór i kwas foliowy oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
Iwo, obiecałam i nie dotrzymałam słowa. Trochę na głowie miałam i to dla tego. Tak, wyjeżdżaliśmy. Byliśmy ze znajomymi nad morzem. Z chęcią jeszcze pojechałabym. Teraz w planach mamy sylwestra 100km od morza, ale nie wiem czy wypali. Kolega ma się zapytać wujka, bo to jego, a ludzie naprzód rezerwują miejsce. Tak to po sylwestrze 2.01 mamy 5 rocznicę i chcieliśmy coś fajnego tam zrobić. Kochana, a jak z Twoją córką? Czytałam, ze robiliście jej badania.

Co do zamkniętego działu to w wolnym czasie napiszę do Pani Admin. Teraz nie bardzo, bo muszę ogarnąć w domu, obiad zrobić dla dzieci i lecimy do znajomej. Nie chce późno wracać, bo 3 zboków kręci się na osiedlu i trzeba uważać. 3 dni temu kobietę po 40-tce znaleźli martwą i to w biały dzień. A wczoraj około 23-giej jak znajomej siostra z psem wyszła, to stary dziad szedł za nią i próbował się do niej dobierać. Trzeba uważać.

Edit: Susel, teraz sobie przypominam. Na początku jak jeszcze tu pisalas dodana zostałas. Miałam nadzieję, że udan Ci się ujrzeć dwie kreseczki.
 
Ostatnia edycja:
iwo:) - ja jeszcze z tydzień temu wręcz marzyłam o II połowie października żeby już mały wylazł, a teraz jak się pogoda zmieniała to mogę dalej w ciąży spokojnie chodzić chwilowo mogę rodzic choćby w listopadzie ;-),

Jak tam u z cm w brzuchu? u mnie kształt się zmienia ale cm bez zmiana wczoraj południu było 98 cm... a maż wczoraj czkawkę pod ręką wyczuwał tyle z nowości :-D
 
Maluś - straszne co piszesz, szczególnie że moja np. całe dnie po dworzu biega dokąd wszystkie dzieci powracały :szok: ale macie jakies dodatkowe patrole na ulicach?
Julka OK wszystkie badania super, leki mamy brać do grudnia i stawy już nie powinny ją nigdy niepokoić.

Gosia - chyba zmalał mi z cm lub dwa ale ja myślę że to może te boczki mi spadły na diecie ;-)
 
iwo - u mnie właśnie waga minimalnie do przodu łamane przez stoi, więc pewnie dlatego cm niby nie przybywa a brzuch rośnie. Teraz wchodzę w jedne spodnie ciążowe co kupiłam na początku na jakiejś wyprzedaży, potem w 5miesiacu stały się za ciasne a teraz wyciągałam je powrotem
.....a my się zaraz na 8 miesiąc złapiemy:szok: jakoś od 32tc
 
Hej :-) wygospodarowałam chwilkę żeby do Was zajrzeć, ale Karinka nie śpi więc muszę się spieszyć co by zdążyć :-D

suselku co kilka dni logowałam się na ovufriend tylko po to żeby sprawdzić co u Ciebie :tak: czy mój bociek w końcu doleciał do Ciebie :-) i chyba już dotarł na miejsce bo są II kreseczki :tak: trzymam mocno kciuki oby fasolka się utrzymała i zdrowo rozwijała :tak: no i nie znikaj nam już nigdzie :no:

a tak w ogóle to właśnie spojrzałam na datę i moja mała dziś skończyła 2 miesiące :szok: ale ten czas leci...

a to zdjęcia mojej niuni :-)

Zdjęcie-0365.jpg
Zdjęcie-0330.jpgZdjęcie-0304.jpg

miłego weekendu :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie-0365.jpg
    Zdjęcie-0365.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 45
  • Zdjęcie-0330.jpg
    Zdjęcie-0330.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 45
  • Zdjęcie-0304.jpg
    Zdjęcie-0304.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Hej!
Ależ tu cichoooo :szok:
Ja mam swoją chwilę przy kawie. Muszę zaraz obiad nastawić i z grubsza chatę ogarnąć.
Coś mnie od wczoraj brzucho dołem pobolewa, jak na okres :zawstydzona/y:
Jutro jedzie już M i wróci na 20go września :-(

ewka, cócia do zacałowania :-)
 
Do góry