reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

agabaj92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2020
Postów
10 000
Kilka dni mi sie spóźnia okres, rano zrobiłam test i były 2 kreski choć ta druga słabo widoczna, ale była. W styczniu lekarz stwierdził u mnie torbiel jajnika i kazał za 3 miesiące sie pojawić, W zeszłym miesiącu okres miałam, ale przy nim bardzo silne bóle brzucha (takie miałam po odstawieniu w czerwcu 2019r antykoncepcji). Do wczoraj od zeszłej środy przyjmowałam leki na bóle kręgosłupa. Przyjaciółka radzi sie nie ekscytować, bo nie wiadomo co będzie, teściowa nawet kazała mi nie iść do ginekologa wcześniej niż w kwietniu. Pracuje na produkcji i sama nie wiem co robić. Mąż jeszcze nie wie, bo jest w pracy. Wiem, że nie mam narazie co sie ekscytować, no ale słaba druga kreska sie pojawiła. Doradźcie co robić, bo nie wiem czy czekać rzeczywiście do kwietnia i wtedy do lekarza czy iść szybciej.
 
reklama
Na Twoim miejscu zrobiłabym badanie betaHCG i z wynikiem zapisała się do lekarza, żeby wypisał zwolnienie, jeśli Twoja praca może zagrażać ciąży.
 
No i raczej tak szybko też sie do lekarza nie dostane tydzień, może 2 bym musiała czekać
 
Nadmienię tylko, że lekarz wcale nie musi dać zwolnienia. Jeżeli ciąża nie będzie zagrożona.
 
A jak to jest z seksem na początku ciąży? Można go bezpiecznie uprawiać? Tak jak ja jestem teraz w 4-5 tygodniu ciąży?
 
reklama
Do góry