reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obumarła ciąża????

Chce zeby to wszysko sie juz skonczylo. Mam dosc...
[/QUOTE
Wiem, naprawdę uwierz że wiem , ja po tym 2 razie ,to prawie się depresji nabawilam , że czemu ja? Czemu 2 raz pod rząd, ale potem po słowach lekarzy i położnych, stwierdziłam że tak było lepiej
Najgorsze sa te sprzeczne informacje. Raz obumarla, raz serce bije, za chwile znowu nie widac bicia..... Nie wiem o co chodzi. Cale dwa kilo ktore przybralam zlecialo mi z wagi. Nie mam juz typowych objawow...Piersi równiez wrocily do swoich wczesniejszych rozmiarow. To mnie niepokoi. Tylko dlaczego skoro serce bilo a ja brałam wszyste lekarstwa wlacznie z zastrzykami to dlaczego tak sie stalo?
 
reklama
Ja Ci nie odpowiem , u mnie pierwsze miałam puste jajo ,ok zdarza się, ale był zabieg ,więc długo nie mogłam wrócić do siebie ,cykle w cały świat itd , potem zmiana lekarza ,wyszedł problem z prolaktyna ,tabletki i ciąża, ale coś było nie tak bo beta jak na blizniaki, ale jeden pęcherzyk, potem wyszło że miałam cytomegalie i to było chyba powodem ,ale mówia,że organizm odrzuci chory płód, więc myślę że jakby dzieciatko, miało być nie zdolne do samodzielnego funkcjonowania, to lepiej że na tak wczesnym etapie się to skończyło
 
Do góry