reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obumarła ciąża????

Witaj
Czy cykle masz regularne ??????? Bo owulacja mogła sie sporo przesunąć i dlatego wyszło ze ciąża ma 3-4 tyg!!!!!! a lekarz coś mówił ze coś jest nie tak ????????? Do piątku juz nie daleko wiec musisz wytrzymać, wiem ze to nie proste ale nic nie zrobisz teraz niestety ,
mam nadzieje ze jednak dziecko bedzie sie rozwijać i bedzie dobrze, trzymam kciuki ..... daj znać po piątkowej wizycie !!!!!!!!!!!!!


No tak ale jakby sie owulka przesunęła to byś nie miała testu pozytywnego ,,,,,,, no nic trzeba czekać,!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bunny musisz poczekać, może zrobiłaś test bardzo wcześnie i dlatego była słaba kreseczka. Czasami lekarze mają kiepski sprzęt, są niedoszkoleni itp a ciąża rozwija się prawidłowo wbrew temu co mówią. Ja pochowałam synka w 21 tygodniu ciąży i czasami tak po prostu bywa.... nos do góry i bądź dobrej myśli. Zobaczysz, że piatkowe USG wyjdzie ok:)
 
Bunny - mi sie dwa razy trafila obumarla ciaza, wiec wiem co to znaczy takie czekanie na ostateczny wyrok. Niestety z tego co opisujesz nie wyglada to dobrze. Piszesz ze test ci wyszedl bardzo slaby, to moze byc oznaka ze ta ciaza od poczatku nie rozwijala sie normalnie. Zycze ci oczywiscie zeby sie okazalo ze to jakies wielkie nieporozumienie, ale wydaje mi sie ze sa male szanse.
 
cykle mam zawsze 31 dni. test ciążowy pokazuje ciąże co najmniej 2 tygodniowa wiedz dziś dzidzia powinna mieć od zapłodnienia ok 6 tygodni . i tu się własnie zastanawiam czy dzidzia umarła i dlatego jest tylko malym punkcikiem ? czy ten glupi test mogł się pomylic i to dopiero początek ciązy. juz sama nie wiem co myśleć
 
Kochana no w tym wieku ciąży juz powinno być serduszko, takie nasze gdybanie nie ma sensu, trzeba być przygotowany niestety tez i na najgorsze , sama takie coś przeżyłam i wiem jak bardzo to boli, ale na razie trzeba myśleć pozytywnie,mnie od razu lekarz powiedział ze dziecko od 2 tyg sie nie rozwija i cos jest nie tak, wiec ja byłam juz przygotowana ze to KONIEC ale u Ciebie tak nie musi być, oby wszystko było OK!!!!!! trzymaj sie dzielnie !!!!!!!
 
Kochana, jeszcze nic nie jest przesądzone. Ja mam za sobą ciążę obumarłą, ale w Twoim przypadku nie musi tak byc...moja kolezanka usłyszała ze jej dzicko obumarło, umówiła sie na zabieg łyżeczkowania. Kiedy pojechała na zabieg okazało się, że bije juz serduszko:) dziś mała ma rok:) Kiedy okazalo sie ze moja ciaza obumarła to moja tesciowa-polozna z wieloletnim doswiadczeniem prosiła zabym zaczekala jeszcze kilka dni z lyzeczkowaniem poniewaz takie pomyłki zdarzały sie w czasie jej pracy...niestety w 8tc. poronilam.
z tym usg to tez roznie bywa, mi pan docent w 34tc. powiedział ze urodze karła, to była masakra, ale dziś mam zdrowego synka, po prostu docencik sie pomylił.
 
te testy wychodza bardzo roznie...ja w ciazy z moim synem miałam tak ze pierwszy wyszedl duzo wyrazniejszy od drugiego zrobionego kilka dni pozniej, o niczym złym to nie swiadczylo
 
Sugerując się Twoimi wyliczeniami to może być późniejsza ciąża. W sensie, że 10 sierpnia mimo tego, że powinna, nie przyszła @ z powodu...bo tak bywa. Powiedzmy jednak, że była i zaszłaś w ciążę w tym kolejnym właśnie cyklu. Usg też liczy przecież od dnia ostatniej @ czyli by się zgadzało. Od 10 sierpnia 4tygodnie ciąży. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

Test bardzo blady mógłby świadczyć o tym, że jakieś zapłodnione jajeczko było wtedy(wcześniejszy cykl). Ile dziewczyn roni podczas @ nie wiedząc o tym, że w ogóle były w ciąży. Naturalna selekcja. Dlatego zresztą mówi się, zeby przed @ nie robić testów.

Mam nadzieję, że moja teoria u Ciebie się sprawdzi i że po prostu nie będziesz kwietniówką a majówką i tego Ci życzę z całego serca.
 
reklama
Test juz nie mam. Nie był to żaden cień tylko blada kreska.

Dziękuje bardzo dałyście mi nadzieję. Moze i u mnie zdarzy sie cud. Trzymajcie kciuki bardzo proszę
 
Do góry