reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
A w którym tygodniu u Was się pojawił zarodek? :( i przy jakiej becie? Pamiętacie?
Bylo na pewno 5plus6 ale jaka beta w tedy była nie pamiętam bynajmniej robiłam w tedy 2 razy żeby przyrost spr... w poprzedniej ciąży nie robilam bety i w 6t nie widzialam serduszka ciąża zakończyła sie niepowodzeniem w 9t. Ja na twoim miejscu bym się nie stresowała. Dużo od sprzątu zależy co widać. Poczekaj do wizyty.
 
Niby od dania ostatniej miesiączki się liczy tygodnie to wychodzi 5+2 czy to nie za wcześnie żeby coś było widać oprócz pęcherzyka?
Ja byłam u gin w 5t5d i było widać pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy, a tydzień później maleńki 2-3mm zarodek, więc bądź dobrej myśli bo na początku 6tygodnia wcale nie musi być nic więcej widać [emoji4] ja zanim siadlam na fotel to lekarz sam powiedział że przy tym tyg to raczej niewiele będzie jeszcze widać
 
Ja byłam u gin w 5t5d i było widać pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy, a tydzień później maleńki 2-3mm zarodek, więc bądź dobrej myśli bo na początku 6tygodnia wcale nie musi być nic więcej widać [emoji4] ja zanim siadlam na fotel to lekarz sam powiedział że przy tym tyg to raczej niewiele będzie jeszcze widać
Tylko zastanawiam się skąd taka beta wysoka? Lekarz mówił, że przy tej becie już musi coś być
 
Tylko zastanawiam się skąd taka beta wysoka? Lekarz mówił, że przy tej becie już musi coś być
Mi się wydaje że całkiem normalna.. W dniu w którym ja byłam miałam prawie 17000, a był to 5t5d [emoji4] wszystko jeszcze zależy od norm Twojego laboratorium [emoji4] mozesz wrzucić tu wynik ze skala Twojego laboratorium? Na pewno masz obok wyniku [emoji4]
 
Mi się wydaje że całkiem normalna.. W dniu w którym ja byłam miałam prawie 17000, a był to 5t5d [emoji4] wszystko jeszcze zależy od norm Twojego laboratorium [emoji4] mozesz wrzucić tu wynik ze skala Twojego laboratorium? Na pewno masz obok wyniku [emoji4]
 

Załączniki

  • Screenshot_20200703_071038_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20200703_071038_com.huawei.browser.jpg
    153,5 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry