reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu


Mitrand znalazłam, to o co ci chodzi - to jest oddzielny magazyn edukacyjny national geographic odkrywca, tylko, że wersja papierowa jest dla szkół, więc nie kojarzyłam. Pobrałam czerwcowe wydanie z hipopotamem, bardzo fajna sprawa. Gabisia smyra paluszkiem po ekranie a starszy czyta.

Ja, mój mąż, i Nasz szkrab także często "posiłkujemy się" tabletem, czasem jest niezastąpiony...
To prawda, a jak widać nie musi to byc tylko zabijacz czasu, ale całkiem pożyteczna, edukacyjna wartość.
 
reklama
To swietna aplikacja. My tez z niej korzystamy, uratowala nas w czasie podrozy na dluuga majowke. To czerwcowe tez bede sciagac:)
 
Ja tez staram sie weryfikowac w co gra L. I zalezy mi na tym aby wlasnie mialo tresci edukacyjne pod plaszczykiem zabawy:)
 

Mitrand znalazłam, to o co ci chodzi - to jest oddzielny magazyn edukacyjny national geographic odkrywca, tylko, że wersja papierowa jest dla szkół, więc nie kojarzyłam. Pobrałam czerwcowe wydanie z hipopotamem, bardzo fajna sprawa. Gabisia smyra paluszkiem po ekranie a starszy czyta.


To prawda, a jak widać nie musi to byc tylko zabijacz czasu, ale całkiem pożyteczna, edukacyjna wartość.

Też korzystałam z wersji tabletowej NG Odkrywca ale od października wchodzi normalna prenumerata indywidualna! ja śledzę ich na facebooku i tam są najbardziej aktualne wiadomości na temat nowości związanych z NG.
 
O prosze... Dobry pomysl z ta prenumerata, chetnie skorzytamy, ta wersja na tablet swietnie sie u nas sprawdzila. Mam tylko nadzieje, ze cena bedzie rozsadna:)
 
Hej ja na tablecie też miałam juz jakiś czas, a teraz Odkrywca będzie dostępny w prenumeracie (papierowo), dla każdego nie tylko dla szkół. I bardzo dobrze, bo jest zaczytywany u nas i czasami się kłócą maluchy o niego.
 
Gotowanie z dziećmi to też ciekawe zajęcie,ale jednak trzeba mieć oczy dookoła głowy bo chwila nieuwagi i dziecko może się np oparzyć,więc po prostu uważajmy.
 
Hej ja na tablecie też miałam juz jakiś czas, a teraz Odkrywca będzie dostępny w prenumeracie (papierowo), dla każdego nie tylko dla szkół. I bardzo dobrze, bo jest zaczytywany u nas i czasami się kłócą maluchy o niego.
Naprawdę? to dlatego nie ma nowego wydania na tablet peweni, bo sprawdzalam jakis czas temu. Skąd o tym wiesz? :)
 
reklama
Do góry