reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemiączko

Dołączył(a)
17 Luty 2005
Postów
4
Witam,
Czy któraś z mam miała problem z wolno zrastającym się ciemiączkiem?. Mój synek ma 1.8 mieś. a ciemiączko ślamazarnie się zrasta  :( Badania wykazały, że wszystko jest ok. Jednak byłabym spokojniejsza wiedząc, że nie jesteśmy sami  ;)

Pozdrawiam,
Lexa
 
reklama
witam,
mam chyba ten sam problem:-(
dziś przyjrzałam się cięmiączku mojego 1,5 miesięcznego bąbelka i mam wrażenie że nie tylko się nie zrasta ale kości czaszki w kierunku czoła wręcz sie rozchodzą :( Mam już starszego o 2 lata synka i wtedy zrastanie wyglądało inaczej. Czy masz może już jakieś wiadomości na temat tego czy to normalne i c czym grozi?!?! Bo chyba nie doczekam do poniedziałku i wizyty u lekarza:( Pozdrawiam _ IK
 
Witaj,moj synek ma 14 miesiecy i takze baaaardzo woooolno zarasta mu ciemie.Pytalam lekarza,ktory jest naprawde sprawdzonym fachowcem.Powiedzial,ze tak moze byc nawet do 18 miesiaca a moze i dluzej.Kazal caly czas nawet w okresie letnim podawac mu wit.D3(tylko 2 krople).Czasami taka jest "uroda" naszych dzieciakow. :) Jezeli tylko Twoje dziecko chodzi,ma zeby to znaczy ze wszystko jest OK.i ze nie ma krzywicy.Warto jednak zapytac lekarza przy okazji.Pozdrawiam serdecznie.Kama mama Maxa. :D
 
Cześć,
Ja już przestałam śledzić ten wątek aż tu niespodzianka  :). Od tego czasu, kiedy rozpoczęłam temat na BB byłam u lekarza. Lekarz też mnie uspokoił i powiedział to, co napisała Kamasza. Ika napisz jak tylko wrócisz od lekarza, co tobie doradził. Jestem straszliwie ciekawa. Mój synek ma 1,9 mieś a ciemię ma 1 x 1.
 
Do góry