reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Good_Morning33.gif
 
PIERWSZY RAZ BĘDE RODZIŁA W UK A DOKŁADNIEJ TO BĘDE MIAŁA CESARKE I JESTEM TROSZECZKE PRZERAŻONA. BARDZO PROSZE JEŚLI KTÓRAŚ Z DZIEWCZYN TEŻ MIAŁA CESARKE TO NAPISZCIE JAK TO TUTAJ WYGLĄDA. DODAM ŻE Z JĘZYKIEM U MNIE BARDZO SŁABO:zawstydzona/y:. POZRAWIAM
 
PIERWSZY RAZ BĘDE RODZIŁA W UK A DOKŁADNIEJ TO BĘDE MIAŁA CESARKE I JESTEM TROSZECZKE PRZERAŻONA. BARDZO PROSZE JEŚLI KTÓRAŚ Z DZIEWCZYN TEŻ MIAŁA CESARKE TO NAPISZCIE JAK TO TUTAJ WYGLĄDA. DODAM ŻE Z JĘZYKIEM U MNIE BARDZO SŁABO:zawstydzona/y:. POZRAWIAM
Wiam Cię!:-)
Odnośnie cesarki Ci nic nie powiem, bo nie jestem w tej kwestii zorientowana, ale kilku moich znajomych miało operacje w Anglii i są bardzo zadowoleni, mówili, że opieka super i wszystko było dobrze, więc głowa do góry Kochana. Odezwij się jak już będzisz po, a tak wogóle to kiedy masz zabieg?
 
cześć Medio!!!!!!! Dzięki Za Pocieszenie. Do Cesarki Mam Jeszcze Sporo Czasu Gdyż Jestem Dopiero W 10 Tygodniu A Termin Mam Na 29 Listopada. Najgorsza Jest Mała Znajomości Języka . Czy Możliwe żeby Dali Mi Tłumacza?????????? Dodam że Cesarka Odbędzie Sie W Colchester A Nie JEST TO JAKIEŚ WIELKIE MIASTO ;((
 
cześć Medio!!!!!!! Dzięki Za Pocieszenie. Do Cesarki Mam Jeszcze Sporo Czasu Gdyż Jestem Dopiero W 10 Tygodniu A Termin Mam Na 29 Listopada. Najgorsza Jest Mała Znajomości Języka . Czy Możliwe żeby Dali Mi Tłumacza?????????? Dodam że Cesarka Odbędzie Sie W Colchester A Nie JEST TO JAKIEŚ WIELKIE MIASTO ;((
Olinda, a co Ci położna powiedziała?
Jak ja byłam w listopadzie-przed ciążą, tak się dowiedzieć jak w UK jest prowadzona ciąża i zbadać sobie krew,to od razu położna powiedziała,że każdej Polce w ciąży umawia jedną wizytę z tłumaczką, choć ja nie chcę ,bo jakoś z angielskim sobie radzę.Na poród też można sobie zamówić, a ja tak apropo mieszkam w angileskiej wsi hihihi:-D,więc jest u nas przychodnia, ale nie ma szpitala.:sorry2:Trzeba sobie dojechać.
Napisz czegosię dowiedziałaś od położnej. Czy to Twoje pierwsze dzieciątko?
Pozdrawiam.Jak się czujesz?:rofl2:
1sunflower4-med.jpg
 
hej serdeczne dzieki,czesc tego slownictwa juz pozalam wczesniej bedac w szpitalu,ale o niektorych nawet niemialam pojecia wielkie DZIEKI!! bardzo mi pomoglas,pporod mam za 3-5tyg.napisze jak msobie poradzilam.pozdrawiam
 
HEJ:-) Jeszcze Nie Dowiadywałam Sie W Kwestii Tłumacza Na Wizyty Chodziłam Z Męzem Ewentualnie Ze Szwagierka Ale Podejrzewam Na Sale Operacyjną Ich Nie Wpuszczą :-( A To Jest Moja Druga Ciąża, Pierwsza Też Zakończyła Się Cesarką Tylko że Wtedy Mieszkałam W Polsce. A Moje Samopoczucie No Cóż Jak To Bywa Na Początku: Mdłości , Brak Energii I Ogromna Senność Przespałabym Całą Ciąże Jak Bym Mogła :-) Na Szczęście Moja 3 Letnia Córcia Jest Cudowna I Pozwala Mamusi Na Drzemki:tak:POZDRAWIAM!!!!!!!
 
Czesc
Ja tez rodzilam tutaj dwa razy. Nie mam zadnych zastrzezen co do prowadzenia ciazy i porodu. Przy Kubie mialam gaz, znieczulenie miejscowe i rodzilam w wodzie. Mile doswiadczenie. W szpitalu bylam poltorej doby, ale maz mnie jakos omotal, zebym zostala dluzej, bo sie chyba chcial wyspac ;-) A przy Maciusiu porod byl szybki, nie zdarzyli podac znieczulenia, mialam tylko gaz. I zapowiedzialam mezusiowi, ze tylko 8 godzin w szpitalu jestem i ani minuty dluzej.

nareszcie znalazlam kogos, kto rodzil w wodzie :-D czy moglabys torche wiecej o tym opowiedziec? O ile bedzie wolna sala mam zamiar rodzic w wodzie (juz za tydzien,jak bogowie pozwola:-D ) I ciekawi mnie jakie mialas odczucia, czy rodzilas "do konca" czy na ostatni etap wywalili cie na lozko?:-) czy wymianiali wode w basenie? Czy w trakcie porodu wody plodowe i hmm..inne rzeczy po prostu sobie tam byly? :-) pozdrawiam!

Aha! Ja cala ciaze bylam pod tutejsza opieka i bardzo ja sobie chwale :tak: zobaczycie dziewczyny,ze wy tez bedziecie zadowolone! Pozdrawiam
 
reklama
HEJ:-) Jeszcze Nie Dowiadywałam Sie W Kwestii Tłumacza Na Wizyty Chodziłam Z Męzem Ewentualnie Ze Szwagierka Ale Podejrzewam Na Sale Operacyjną Ich Nie Wpuszczą :-( A To Jest Moja Druga Ciąża, Pierwsza Też Zakończyła Się Cesarką Tylko że Wtedy Mieszkałam W Polsce. A Moje Samopoczucie No Cóż Jak To Bywa Na Początku: Mdłości , Brak Energii I Ogromna Senność Przespałabym Całą Ciąże Jak Bym Mogła :-) Na Szczęście Moja 3 Letnia Córcia Jest Cudowna I Pozwala Mamusi Na Drzemki:tak:POZDRAWIAM!!!!!!!
Super,że masz tak kochaną córcię:tak:,a masz jakieś przeczucia lub preferenje co do płci maluszka.
 
Do góry