reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio to rzeczywiscie mialas dzien :no: trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i Krzys doszedl do siebie napewno tez sie bardzo wystraszyl. trzymajcie sie cieplutko i zdrowo :tak:
 
reklama
Hej :-Ddzis mialam kolejna wizyte u poloznej i dostalam ta koperte z formularzem na Health in Pregnancy te 190f, ale jak ogladalam to to treba tam wpisac NIN, a ja go nie mam, nie poczytalam jeszcze dokladnie, ale moze ktoras z was mi powie co mam zrobic? Wogole czytalam, ze jesli nie mam jeszcze NIN a chce zlozyc wniosek o benefity to lepiej zlozyc to na meza i nie wpisywac mojego NIN-u i oni pomoga to zalatwic. Sama juz nie wiem, jakas ciemna w tej ciazy jestem. Moze ktos mi to wytlumaczyc?
matisek ja skladalam o benefity bez NIN i po 8 miesiacach wysylania i wypelniania napisali ze mi sie nie nalezy... mialam niezlego nerwa i zlozylismy w marcu na meza i przyslali ma wezwanie na rozmowe o NIN i juz mam: ) ciekawe kiedy benefity dostaniemy... pozdrwaiam:)
 
Witam. Dzisiaj znowu ładnie,choć nie tak upalnie.
Karolina. papiery wyslałam w tej kopercia co mi w Jobcentre dali. Jeżeli wysłałaś papiery na taxy to wysyłaj ten na SSMG.Ja na taxy i CHB to czekałam 7 miesięcy bezustannie z nimi korespondując:baffled:
Meido To syn miał przeżycia. zdrówka zycze
 
a to nasze nowosci....:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
moja myszka dzis juz ma 5 tygodni!!!!!

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

 
Dzięki Krzyś już lepiej:tak:, mam lekkie zawroty głowy, ale nie jest żle.
Paula nie widzę tych zdjęć???:no:
Alex to jak będziesz w Polsce planujecie wyskok nad morze, a gdzie zwylke jeżdzicie na Międzyzdroje?
Olinda a Wy planujecie coś na wakacje?
Elwis buziaczki.
Mamunia dziękuję za buziaczki dla Krzysia, co porabiacie, pisz więcej co u Was:tak:;-)!!!
Matisek całus.
Myleene jak tam karmienie?;-)
Lucin masz już jakieś propozycje na imię dla synusia?
 
reklama
Witam wszystkich ponownie:-)
Medio-dobrze ze Twojemu Krzysiowi juz sie polepsza,pewnie dojdzie szybko do siebie:tak:A tak wogole to ile on ma latek?

Mam pytanko do wszystkich: czym sie rozni USG 3D od 4D?I kiedy najwczesniej je mozna zrobic bo ja nie bardzo wiem:zawstydzona/y:
 
Do góry