reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
paula- no faktycznie zdjęć nie można zobaczyć:no:.
Medio- no i jak zawroty przeszły? Mam nadzieję, że tak;-).
A Nam tak szybciutko lecą dni, że tracę orientację.
Myleene- miłego wypoczynku:tak:, daj znać jak mały zniósł podróż.
 
Hejka wieczorkiem :-)
Paula- no ja nie wiem co sie stalo, ale nie wyswietlaja sie... a szkoda bo chetnie zobaczylabym Twoja ksiezniczke...:tak:
Medio- tym razem do niewielkiego Rewala. W Miedzyzdrojach to juz setki razy bylam, w wielu innych nadmorskich miejscowosciach z reszta tez, a w Rewalu nigdy, wiec pojade zobaczyc jak tam jest :-)
 
Medio - ucałuj Krzysia (notabene: bardzo ładne imię :tak:) - kontynuując sprawę imienną, wymieniam nowe pomysły: Bartłomiej tudzież Bartosz i Antoni, a ze starych wszystko chyba odpadło, a były to: Oleg, Iwo, Milan - takie bardziej dziwne :eek:
Myślę, że jak Go zobaczę po porodzie to na pewno mi coś fajnego przyjdzie do głowy, na razie - same niepewne typy ...

PS. Czy któraś z Was zna ten wózek z doświadczenia własnego lub znajomych? Podoba mi się, ale nie wiem jak z funkcjonalnością, potrzebuję opinii, ewentualnie innych propozycji (chodzi mi o travel system, czyli, gondolka, nosidełko i spacerówka w 1, ewentualnie bez gondolki, bo wiem z dośw., że mało się jej używa - przynajmniej ja tak miałam). Daję też link do strony z opisem.
240x360prodtemplate

Cosatto black cabi 2 in 1 - Littlewoods

jeszcze ten jest ok http://www.mothercare.com/ABC-Desig...ing=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76425031&mcb=core
41SQ6Gj6nLL._SX315_SY375_.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kamilalopez 3 D jest to usg w tójwymiarze a 4 d tez ale dodatkowo w czasie rzeczywistym.
Lucin może rzeczywiście po porodzie przyjdzie Ci pomysł na imię jak popatrzysz na synka zadecydujesz jakie do niego pasuje.
Alex no to fanie, mi tez już Międzyzroje się przejadły hehehe
Mamunia tak zawroty juz przeszły.
Olinda co porabiacie??


Mój mąż dziś rano wybudził mi Lolka bo nie mógł się oprzec by go nie wytulić,przed pójściem do pracy, no i co zrobić, ech.
 
Dzien dobry:-)

Medio- na wakacje nie planujemy wypadu nad morze ale za to ochrzcimy Olivke no i wiadomo odwiedzimy rodzinke ostatnim razem nie udalo mi sie odwiedzic tych co chcialam wiec teraz nadrobie:tak: A dzisiaj nic specjalnego nie planujemy , odwiozlam Ole do przedszkola , wstawilam obiadek musze mezowi skrocic spodenki jakis spacerek tez bedzi ach taki zwyczajny dzien :tak:Super ze Krzysiu czuje sie lepiej a poszedl dzisiaj do szkoly?

Lucin@- wozeczki bardzo fajne ale czy sa funkcjonalne to nie mam pojecia przykro mi ale nie pomoge
 
Olinda miał zostać ,ależe czuł się bardzo dobrze, więc poszedł, chciał iść, więc nie broniłam, ale ma zakaz ćwiczenia dzisiaj na gimnastyce.
A masz już kreacje na chcrzciny dla Olivki?
 
Medio - jeszcze nie mam ale moja siostra bedzie chrzestna i powiedziala ze to ona chce kupic jej sukieneczke na chrzest wiec albo poczeka na mnie albo bedzie to niespodzianka:tak::-)
 
Medio ucaluj Krzysia mam nadzieje ze sie lepiej czuje :happy:

Zlozylam wczoraj wniosek o SSMG, i sie troche wkurzylam bo moglam go zlozyc juz dawno a przez ta babke w job centre:wściekła/y: czekalam i gdyby nie wy to pewnie czekalabym dalej i wtedy by mi uciekla szansa na te 5 stowek.
chcialam jeszcze wyprostowac ;-) przyznali mi CTC a child benefit, na to 2 tez zlozylam alikacje ale czekam jeszcze. zaraz lece do councilu doniesc dokumenty na housing benefit i council tax benefit, mam nadzieje ze to juz bedzie wszystko i skapna nam jakies pieniazki :-)

Czy ktoras zwas starala sie o becikowe w PL?

lece do councilu buziaczki

witam nowe ciezaroweczki i mamuski:-)
 
reklama
karolinka577, a powiedz mi coś na temat housing benefit i council tax benefit - ile trzeba zarabiać, żeby się załapać? nigdzie nie mogę tego znaleźć - jest tylko coś, że oszczędności nie mogą przekraczać 16tys.F, a o zarobkach nic :wściekła/y: dlatego nie wiem czy mam składać ... ale pewnie warto spróbować, najwyżej odmówią :happy:
 
Do góry