reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej Dziewczyny! Ja jeszcze w dwupaku, ale ledwo zipię :baffled: Tak szybko przeglądam Wasze posty, bo jeszcze nie mam neta (w piątek mają mi w końcu przyjść założyć-zobaczymy) ... Ktoś pytał, czy mam jakieś objawy zbliżającego się porodu - w sumie to chyba jeszcze konkretnych nie, ale brzuch mnie bardzo boli, a w kroku taki ból, jakbym jeździła dwa dni na rowerze z niewygodnym siodełkiem :nerd: Możliwe, że to już na dniach, mam taką nadzieję. Byłam wczoraj u lekarza, wszystko ok, powiedzieli mi, że jak mi odejdą wody to przyjechać do szpitala na sprawdzenie, i jak nie będzie rozwarcia ani skurczów, a wody będą dobrego koloru i bez krwi to odeślą jeszcze do domu :errr:
Sara - ja tutaj też miałam tylko jedno USG przez całą ciążę :dry: Ale to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że faktycznie wszystko ok. Ale oczywiście, musiałam być sobą i w PL miałam oprócz tego jeszcze 4 USG :-)
Fajna Twoja dzidzia, nosek słodki :tak: Ciekawe czy to chłopiec czy dziewczynka :cool2:
Iwee - w końcu się odezwałaś, gratuluję maleństw, śliczne imiona!!! :tak:

Spadam do domku, kładę się do łóżka i oglądam Ally McBeal - zaczynam 3 sezon :-D Na nic więcej nie mam siły :tak:

Buźki :rofl:
 
reklama
Hej dziewczyny!Jestem tutaj nowa,ale bardzo podoba mi się tutaj podobadniu :-)Jestem w 17 tygoodniu ciąży i nada lmęczą mnie nudności,czy to normalne?Ciągle czuję taki niesmak w ustach i jest mi niedobrze,dlatego ciagle jem miętówki:)A na domiar złegopodejrzewaja cukrzycę ciążowa:(Całkowity zakaz jedzenia słodyczy:(Poradzcie mi jak możecie cos na te mdłości paskudne:(A i może któraś z Was ma zamair rodzićw Wittington Hospitalna Archwey??Buziakiipozdrowionka dla wszystkich
 
co to jest:
wydrukowałam to z ryanair
Wszyscy pasażerowie (włącznie z niemowlętami i podróżującymi na trasach lokalnych) muszą posiadać ważny paszport lub ważny dowód osobisty, a także *Kindausweis i Certificato di Nascita *(Prawo jazdy NIE jest akceptowanym dokumentem tożsamości)
Akt urodzenia, nie mam pojęcia, czyli paszport nie wystarczy sam?
 
A mój starsznie marudzi ząbki idą:no::no::no:
medio
ja nie mam pojęcia,ale leciałam z małym i tylko pokazywałam paszport małegoi to wystarczyło
andzi83 witamy,dla mnie najlepsze na zgagę były gumy rozpuszczalne,ale każda z nas ma inaczej,spróbuj może i Tobie pomoże
lucina miłego oglądania i koniecznie zdaj relacje kiedy już będzie po.:tak:
myleene współczuje:baffled:,mój nic takiego nie miał,ale wyobrażam sobie co musieliście przechodzić
olinda to to dobrze,że radzisz sobie,dzielna z Ciebie dziewczynka
 
Witam wszystkich.Dawno tu nie zagladalam,mam pytanka;

1- czy ktoras z was robila badania prenatalne bo na pierwszym USG wyszlo,ze jes ryzyko choroby np.downa u dziecka??
2- czy ktoras z was leciala samolotem w 8 miesiacu ciazy??

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH
 
Myleene- no i jak tam mały? Macie już termin do chirurga?

Andzi83- witaj! No niestety ja też z pierwszym synkiem miałam bardzo długo mdłosci, aż do 6 miesiąca, więc nie zazdroszczę. Ciężko znalezć na to sposób ale mi pomagało jedzenie:), więc niedopuszczałam do tego, żeby odczuwać głód, a rano przed wstaniem zjadałam jakąs małą przekąskę np. tosta z masłem i chwilkę czekałam w łóżku aż się wszystko uspokoi.

kamilalopez- ja leciałam w 32 tygodniu ciąży.
 
Tajchi-No i niestety teraz na was przyszła kolej:tak:. Ja się już nie mogę doczekać aż Domciowi wyjdzie reszta i będzie spokój:tak:, jeszcze tylko 8 przed nami:-). Na szczęscie Alusia mam z głowy w tek kwestii:-D
 
Kamilalopoez ja nie miałm ryzyka wystąpienia w dziecka zd, ale jak na usg tak wyszło, hmmm, dopiero w 8 miesiącu u Ciebie to stwierdzili? Wiem,że taką ocene robi się w 12 tyg ciązy.
Chcą pewnie zrobic Ci amniopunkcję.
Ja leciałam w 27 tyg. ale jak bym miała potrzebę to by w 8 te zleciała.
 
Witam dziewczynki:))

Mamunia2 Mały wczoraj nawet byl zadowolony z zycia, grzeczniutki i radosny, ale wiem, ze nie na dlugo, bo mniej wiecej co tydzien jest taka przeprawa z nim:) Na list z data wizyty mam czekac do 8 tyg. , a zapewne i data bedzie bardzo odlegla, tak wiec zejdzie sie jeszcze ze 3 miesiace conajmniej. Dlatego lece do Polski za 2 tygodnie i tam pojde do lekarza.

Kamilalopez ja badania prenatalne w tym na zespol downa mialam robione w 12 tygodniu ciazy.
A samolotem lecialam w 36 tygodniu ciazy.
 
reklama
Dziewczyny, musze zalozyc konto Child Trust Fund dla malego, ale zupelnie nie mam pojecia gdzie, co i jak. Gdzie Wy zakladalyscie swpim pociechom? Pomozcie prosze:zawstydzona/y:
 
Do góry