reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Uuuu co do cen to musze poczekac na mojego ukochanego bo to on zawsze wszystko załatwia a ja nigdy nie miałam czasu zapytac sie ile dokladnie. Napisze wieczorem lub jutro rano.
A wypływa z Newcastle...jesli potrzebujesz dokladny adres to chetnie tez później podeslę nawet z nr telefonu...
 
Witam wszystkie mamusie:-)
Ja tam jeszcze nie lecialam z maluszkiem ale czytalam niedawno z ciekawosci w RYANAIR ile sie placi za dzieci i tam jest £20 w jedna strone i mozesz wziasc wozek za ktory nie placisz.I zastanawia mnie jedno,placisz za dziecko ktore trzymasz na kolanach a zaden bagarz mu nie przysluguje co moim zdaniem jest kompletnie bez sensu bo przecierz dla takiego maluszka musisz wziasc o wiele wiecej rzeczy ze soba niz dla siebie.
 
Ostatnia edycja:
Alex tak Karolkowi rosną ząbki jeden za drugim i moje cycusie to doczuwają, jak złapie to ... boli bardzo, nawet siniaka mam po takim ugryzieniu i obalałe miejsce.
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobitki;-)
Pamietam ze kiedys ktoras z was pisala, ze mozna tyu w Anglii kupic pieluszki tetrowe. Napiszcie mi jak to sie po angielsku nazywa, bo nie wiem jak tego szukac :-)
 
reklama
matisek pieluszki tetrowe mozna kupic we wszystkich sklepach z artykulami dzieciecymi,ja kupilam w toysie(babies r us),ale widzialam tez w mothercare,bootsie czy nawet tesco home Jesli sie dobrze rozejrzysz na pewno znajdziesz:tak:;-)
 
Do góry