reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

JUNIA forme o SURE START (bo chyba o to chodzi)mozesz dostac w job center.

KAMILALOPEZ to nie sa ludzie tylko MALPISZONY WREDNE !! ja bym chyba zawalu dostala.ostatni na ulicy Polacy sie bili i sie balam a sprawa mnie bezposrednio nie dotyczyla....zycze Ci szybkiego zalatwienia sprawy zeby MALUSZEK sobie odpoczywal w brzusiu :-):tak::-)

BAJECZKA witaj i pisz duzooooooo:-D:-D:-D Tak to prawda ze jezeli jest cos nie tak to oni dzwonia do Ciebie i konsultuja z Toba Twoje wyniki.moja kolezanka tak miala kazali jej natychmiast przyjechac do szpitala. na szczesci po powtorzeniu wynikow okazalo sie wszystko oki.
 
reklama
Czesc :-)
Witamy nowe ciezaroweczki :-)

Matisek- muslin squares :tak::-)
Kamilalopez- Ty to sie masz z tymi ludzmi....:no::no: Wspolczuje. A teraz szczegolnie nie wolno Ci sie denerwowac. Mam nadzieje, ze wszystko szybko sie ulozy.
Medio- to sie masz z Karolkiem- malym gryzoniem....:-D:-D Mnie akurat Oliwier nigdy nie gryzl...:sorry2:
 
Ja mam pytanie apropo pieluszek tetrowych,tak czesto sie pytacie o nie gdzie kupic i wogole a ja chcialabym wiedziec kiedy ich uzywacie-tylko czasami czy caly czas?Moze i glupie pytanie ale ja bylam swiecie przekonana ze tych pieluszek juz nikt nie uzywa;-)
Milej niedzieli dla wszystkich mamusiek i maluszkow:-)
 
Czesc:-)
Medio- co do Swiat to jeszcze nie wiem, chcialabym, ale zobaczymy.... Moj P z kolei znow chcialby gdzies jechac w tropiki, wiec nie wiem jak to bedzie....:sorry2: A Wy?
Kamilalopez- ja uzywalam tych pieluszek jak sliniaczkow, czyli to wycierania buzi....:tak::-) Zwlaszcza na samym poczatku, kiedy np ulewal troszke, to zawsze mialam na ramieniu taka pieluszke. I potem jak przechodzilam na pokarm staly i buzia byla cala umazana, to wtedy tez. :tak:
 
Kamilalopez - ja tak jak Alex - tetrówek używam do wycierania buzi, do podkładania pod policzek przy karmieniu... Moim zdaniem pampersy są teraz takie dobre (chłonne i zarazem przepuszczające powietrze), że nie ma sensu męczyć siebie i dziecko tetrówkami (siebie - pranie, dziecko - w tetrówce jakby zrobił siusiu to byłoby to zapewne strasznie nieprzyjemne uczucie, w końcu na pewno przyplątałoby się jakieś odparzenie, a pampers wchłania i jest dalej suchy).

Oczywiście są inne aspekty tego zagadnienia, jak np. oszczędność pieniędzy i ochrona środowiska, ale dla mnie najważniejsza jest wygoda dziecka (trochę też moja, chociaż w XXI wieku pranie pieluch to nie jest żaden kłopot) ...

Drugie ale: nie zamierzam (jak niektórzy) trzymać dziecka w pampersach latami - najpóźniej gdzieś tak koło roku, zacznę uczyć sikania na nocnik, a wtedy w dzień pieluszka tetrowa jest doskonałym rozwiązaniem, dziecko czując wilgoć nie będzie chciało sikać w pieluchę tylko na nocnik (moje pobożne życzenie ;-)).

I gdzieś jeszcze czytałam, że u chłopców długie noszenie pampersów może powodować przegrzanie jąder, a w przyszłości bezpłodność :nerd: więc warto często wietrzyć te miejsca i nie ubierać wielu warstw na pupę, żeby nie było za gorąco :tak:
;-)

Się rozpisałam :-)
 
Witam,
ja pieluszek tetrowych uzywam do wycierania buzi, a takze jak maly zasypia to klade malemu na buzie pieluszke, on sie nia bawi, az usnie w koncu:)

Co do pieluszek jednorazowych, to mam taki plan by jak maly tylko bedzie sam siedzial, to zamierzam przezwyczaic go do nocniczka:))

Medio a Twoj maluch juz robi do nocniczka??
 
reklama
Myleene nie i narazie nie ucze go może po 1 roczku:)
Alex zastanawiamy się, maż ma mało urolpu, więc nie wiem jak to wyjdzie.

A mi z brodawki krew lecicla tak mnie pogryzł mój urwis, płakac mi sie chce. Nie wiem co robić...
 
Do góry