reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitko - nie jesteś ułomna :) albo ja może też jestem ułomna... bo jak wstawiałam nowy suwaczek i kasowałam stary to mi wcięło sygnaturkę tę z datami transferu i bety ... i nie mogłam tego ustawić tak żeby była i sygnaturka i nowy suwaczek. No ale nic. Grunt, że Ci się udało ze zdjęciem. Synuś jest przesłodki.
 
reklama
dziewczyny - chcialam zapytac co wy robicie z bobaskiem w okresie czuwania? a dokladnie - co robilyscie z takim malym szkrabem jak moj: 2-3 tygodnie. Tak se mysle ze repertuar nie jest zbyt bogaty. co we z nim robilyscie gdy nie spal?? no wiadomo ze trzeba duzo rozmawiac, miec bliski z nim kontakt, ja wlaczam muzyke do sluchania, spiewam mu czasami, robie my delikatne masaze bo lubi. ale wlasciwie na tym koniec - moze podpowiecie co wy dodatkowo robilyscie?
 
Lolitko synuś jest słodki i kochany.Co do urozmaiceń w czasie czuwania to nasz uwielbiał i do tej pory lubi jak go sie nosi na rękach albo trzyma na kolanach.Też mu śpiewam albo opowiadam-bardzo lubi słuchać.
 
Lolitko z takim maluszkiem,to ciezko cos wymyslec:eek: Zabawa,jakies grzechotki,zabawki co szeleszcza,piszcza,delikatnie dzwonia.Pobudzaj zmysly wzroku i sluchu,duzo przytulaj,spacery i wybierz sie z maluszkiem na zakupy,moze jakis fajny ciuszek dla swiezo upieczonej mamusi;-) Moj maluch mial miesiac jak pojechalismy sobie polazic po centrum handlowym.Jest tam pokoj dla maluszkow,wiec jest gdzie nakarmic i przewinac dziecko :tak:

A my dzis znowu na basen sobie jedziemy.Tym razem z tatusiem:tak: Juz nie moge sie doczekac az posiedze sobie w jakuzzi,zjem mega loda z posypka a potem co by go spalic,przeplynac pare dlugosci basenu :cool2:A synus bedzie z tatkiem mamie dopingowac hehe.
 
matylda - dziekuje:)

a ja mialam dzis meke z synkiem - po raz pierwszy nie mogl dlugo zasnac w dzien. plakal niemal 3 godziny !!! i nic nie mozna bylo zrobic. nie pomgalao noszenie na rekach, ani kolysanie, ani przystawienie do piersi, ani kolysanki, ani tulenie - NIC. az mi sie serce kroilo z tej bezradnosci, ze nie wiem co mu jest... a on krzyczal w nieboglosy. i nie wydaje mi sie zeby to byla kolka - bo nie mial zadnych objawow z brzuszkiem, tylko ten przerazliwy placz. modle sie zeby to nie stalo sie codziennoscia
 
Lolitko może go brzuszek bolał albo nie mógł wydalić gazów? Jadłaś coś nowego? Na wszelki wypadek kup sobie w aptece herbatkę ziołową na laktacje.Taka herbatka działa dobrze na wypróżnienia u dziecka.Ja jak pije taką herbatkę to Krzysio puszcza takie bąki,ze hej:-Dale przynajmniej nie ma kolek i brzuszek go nie boli.Spróbuj,może to zadziała.
Matylda1980 witaj rzeczywiście dawno cię nie było.
 
no ale co to za herbatka bo ja nie w polsce....nie wiem czy cos go bolalo - cos musialo byc skoro tak mocno plakal. a teraz sie obudzil, godzina byla spokoju i znowu placze.... chyba cos musi byc.... a herbatka z kopru tez moze podziala bo mam
 
reklama
Lolitko===herbatek z kopru już teraz nie polecają....bo jeszcze bardziej wzdymają. Jezeli to kolki to tak naprawdę leku na nie nie ma można jedynie pomóc malcowi, kroplami typu saab simplex,bobotic, esputicon i podobne możesz też kupić taką małą rureczkę do odgazowywania maluszka......i przytulać przytulać masować brzusio. moja mała miała kolki do 4 miesiąca i to było straszne... codziennie do 1 w nocy. do tej pory ma wrażliwy brzuszek....więc unikam w jej jedzeniu wzdymających potraw, bo nawet jabłko jej nie pasuje....a gruszka to w ogóle odpada.

pozdrawiam
 
Do góry