reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka ja jestem z uk i tutaj za każdym razem jak zdarzały mi sie krwawienia w cizy to trafiłam do kliniki wczesnej ciazy ale poza usg co kilka dni i badaniami bety absolutnie nic nie zrobili. Ostatnio podczas pobytu w Polsce dostałam krwotoku i myślałam ze juz po wszystkim pojechaliśmy do lekarza usg i akcja serduszka była oraz krwiak ktory pękł i spowodował ten krwotok. Dostałam lutke i dupka , magnes i rutinoskorbin oraz bezwzględny rozkaz lezenia , prysznic szybki co dwa dni i tylko wc ale jak najrzadziej . W sumie miałam 3 bardzo duże krwotoki żywa krwią ale bez skrzepów i boli brzucha , potem jeszcze 6 tyg brudzenia ale dzidzius przeżył . Wiem ze jak bym była w uk to nie utrzymalabym tej ciazy. Tak ze lez i jesli masz jakiś progesteron to bierz nawet bez wiedzy lekarzy.
 
reklama
Dzieki za rady....

Tu niestety nic nie daja ale ja mam swoja lutke i biore ja 3x2. Nie wiem czy to wystarczy.... Krwawien dostalam dzien po jak zeszlam do 3x1 wiec wrocilam do tego co mialam.
Nadal krwawie choc jak leze to mniej ale wciaz sporo. Leze i czekam na wyrok bozy
 
Jogo: a przy tych krwotokach to te krwawienie bylo takie bardziej jednorazowe ( ze jeden dzien krwawienia) czy tez ciagle przez pare dni?
 
lolitka dobrze że masz progesteron i go bierzesz. Jak dziewczyny piszą,że tylko progesteron i leżenie pomaga to wyprawa do innego lekarza mogłaby niewiele pomóc a więcej zaszkodzić, skoro tam gdzie jesteś mają takie podejście. Pamiętaj,że jak będziesz "schodzić" z progesteronu to bardzo powoli, ja miałam bardzo duże dawki na początku, z których kazano mi powolutku "schodzić". Na początku było to pomniejszanie o jedną tabletkę z jednej dawki, np z tej rannej. Teraz trudny czas przed Tobą, ale na pewno wszystko będzie dobrze &&&&
 
Tak wiem. Ja tez zszlam najpierw z jednej poludniowej tylko dawki a potem do 3x1. Nie wiem od czego to wszystko i to mnie wkurza. Najtorsze ze mi sie lutek konczy. Mam tylko na 10 dni jeszcze
 
lolitka
oprócz luteiny ja bym brala jeszcze cos uszczelniajacego naczynia krwionosne. ja jak trafilam do szpitala z krwotokiem to od razu dostalam 4 luteiny pod językowe 3 duphastony i luteine dopochwowa 200 mg. i przestali ze mnie lecieć po 20 minutach. później kilka dni na b brązowo lekkie plamienia. sama na wlasna rękę bralam rutinoskorbin. wiem ze jesteś w miejscu gdzie ciąża interesują się dopiero od 3 MC i to jest bardzo niesprawiedliwe. ja do szpitala trafilam w 5 tyg gdzie na USG byl tylko pęcherzyk a tak się mną zajęli. teraz jestem w 28 tyg i nadal przyjmuje luteine. nie rozumiem tych lekarzy którzy do 12 tyg chcą od stawiać wszystkie leki . trzymam kciuki za Was pozdrawiam
 
lolitka

a nie możesz wybrać się do lekarza prywatnie ? i to może polskiego Gina ? może on inaczej do sprawy podejdzie. ja bym poruszyla niebo i ziemie żeby znać przyczynę krwawienia i to tak obfitego. może dzieje się cos czemu można zaradzić .... żadne krwawienie w ciąży nie jest dobre .... tym bardziej ze przyczyna nie jest znana
 
Lolitka u mnie to wyglądało tak ze 1 dzień jak z kranu potem jak okres ze2 dni i znowu jak kranu przez pare godzin chwila spokoju i kolejna fontanna lezenie i leki pomogły . Zeszło do plamienia przez kolejne 6 tyg ale u mnie od razu była diagnoza . Moze wybiez sie jeszcze raz do szpitala przecież musza cie zbadać .

moja dzidzia jest od kilku dni leniwa i mało sie rusza . Czy to moze być przez pogodę u mnie jest pochmurnie ciagle pada.
 
reklama
Nie da rady dzis bo w niedziele nikt nie przyjmuje. A jutro jak nie przestanie to dzwonie do szpitala i zadam usg.

Jogo: dzieki za odp
 
Do góry