• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Też tak myślałam właśnie ze kolo 21 tyg robić albo i 22. Zobaczyny kiedy mnie skieruje bo 8 sierpnia mam wizytę i wtedy 20 tydzien to zobaczyny kiedy mi zrobią :) zastanawiam się czy jakmoj gin mnie skieruje to się za to.placi czy jak? Prenatalne miałam.platne bo w.klinice a jak z.polowkowymi?
Ja miałam na usg prenatalne i testy pappa.skierowanie na NFZ bo bliźniaki. I dzięki temu polowkowe tez na NFZ. Oprócz tego robiłam jeszcze u genetyka prywatnie tak co by mieć płytę zdjęcia i dwie opinie :) a teraz zaplanowane mam.dopiero na.31tc w połowie sierpnia ale nie wiem czy wcześniej coś jeszcze nie zrobię :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez juz po. Maly (bo coś tam raczej odstaje, tez to z M widzieliśmy :) ) ma 10,5 cm. Machał rączkami i nóżkami, wiercił się, stopy kajaki po tatusiu :) wszystko ok.
Ja jestem na poczatku normy białka przez to, ze nie moge jeść mięsa. Kazała jeść podwójne porcje bo nie da sie niedoboru szybko odbudować a juz wróży mi obrzęki nadciśnienie jak tak dalej pójdzie. Znowu miałam u niej wysokie ciśnienie 139/97 nie wiem czemu tak. Mam prowadzić kalendarz mierzyć trzy razy dziennie żeby sprawdzić czy mam skoki . W sumie tyle. Padam na twarz. Widok maleństwa cudowny.
 
A to mój szkieletorek :)
 

Załączniki

  • WP_20160705_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20160705_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    25,6 KB · Wyświetleń: 94
]Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
:)
Nikaaa wytrwałości i siły :* już niedługo zobaczysz swojego malutkiego synka :*

TeQuila kciuki za dzidziusia :*

LIPIEC

6: truskawka89- wizyta pecherzykowa


7: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Hess - usg ciąży
8: MartiniM - usg połówkowe
11: Kasia_Basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: wszystkozajete - wizyta serduszkowa <3
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
26: Ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
27: Nikaaa - cc <3 synek

Sierpień
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry