reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie wiedziałam że w ogóle się składa ;)
Wanienka rzeczywiście gdzieś z boku musi być po złożeniu ale mebel wydaje się być naprawdę funkcjonalny, wszysko pod ręką podczas kąpieli
A cena nie jest zabójcza, oglądałam tą komode w smyku i tam o ile się nie mylę 499zł kosztowała
Fajna jest. Jakbym miala dom to bym sie pewnie skusila. Jak na zywo widzialas i Ci pasuje[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tequilla moj potem tez juz lubil sie kapac, ale sam poczatek o byl koszmar :/
Ja wiem, ze u Was bedzie Alanek. A coreczka jak ma na imie?
 
Ja mam imie na 99% wybrane- Antos.
Drugie bedzie mial po Tacie.

Dziewczyny mam pytanie co do laktatora. Jakiej firmy polecacie. Chce manualny, nie elektryczny. Chce karmic piersia, nie planuje karmic butelka, ale roznie moze byc i wole miec w domu laktator kupiony niepotrzebnie, niz maz mi ma potem na szybko kupowac i kupi jakis badziew.

Drugie pytanie, odnoscie tych nakladek na piersi do karmienia. Musze je kupic, bo mam brodawki do srodka wklesniete, myslalam ze wyskocza jeszcze, ale sie nie zanosi, wiec dziecko nie bedzie mialo jak cyca zlapac.
Wiem ze sa rozne firmy i rozne rozmiary. Jestem w tym temacie zielona, moze ktos cos podpowie[emoji6]

Trzecie pytanie. Jak rodze w swieta, to zimowy kombinezonik na jaki rozmiar kupic? 62 czy 68? Czy taki i taki?


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam imie na 99% wybrane- Antos.
Drugie bedzie mial po Tacie.

Dziewczyny mam pytanie co do laktatora. Jakiej firmy polecacie. Chce manualny, nie elektryczny. Chce karmic piersia, nie planuje karmic butelka, ale roznie moze byc i wole miec w domu laktator kupiony niepotrzebnie, niz maz mi ma potem na szybko kupowac i kupi jakis badziew.

Drugie pytanie, odnoscie tych nakladek na piersi do karmienia. Musze je kupic, bo mam brodawki do srodka wklesniete, myslalam ze wyskocza jeszcze, ale sie nie zanosi, wiec dziecko nie bedzie mialo jak cyca zlapac.
Wiem ze sa rozne firmy i rozne rozmiary. Jestem w tym temacie zielona, moze ktos cos podpowie[emoji6]

Trzecie pytanie. Jak rodze w swieta, to zimowy kombinezonik na jaki rozmiar kupic? 62 czy 68? Czy taki i taki?


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam 68 żeby prakycznie na całą zimę starczyl ☺
 
Jesli chodzi o laktator to dostalam od szwagierki - najprostszy jakis - tez zamierzam karmic piersia ale to tak w razie "w" :) Na pudelku mam napisane " SANITY odciagacz pokarmu, Breast Pump..
CO DO NAKLADEK NA PIERSI KUPILAM bABY oNO jakos nie rozczulalam sie i kupilam pewnie jakies pierwsze lepsze rozm M :D ja mam 1 sutek tak jakby pekniety,drugi wystajacy, ale najbardziej mi chodzilo o to ze ja nie lubie cyckania i calowania po sutkach i balam sie ze moze mnie denerwowac to i kupilam te nakladki ale kto wie jak one sie sprawdza...9.50 za nie dalam wiec plakac nie bede jak beda nie wypalem :D
 
Hej dziewczyny!!! Jeszcze dwa dni i wkraczam w 30 tc, Jezu kiedy to zlecialo :)

A ja spac nocami nie moge, jest tak piekielnie goraco... koszmar, czekam niech sie wkoncu ochlodzi...

My przy pierwszym dziecku nie mielismy stojaka do wanienki, malego kapalismy w jego pokoiku na podlodze tzn wanienka stala na podlodze :) od razu po kapieli w recznik i na przewijaku ogarnialismy reszte. Mialam komode z przewijakiem, owszem bylo to wygodne, ale zajmowali duzo miejsca wiec sprzedalam i teraz chyba bedziemy malego kapac w lazience a ogarniac na lozku w sypialni. Nasz pierworodny tak ryczal podczas kapieli ze szok. My wszystko robilismy szybko bo sie wydzieral jak opetany. Dopiero jak dostawal butle z mlekiem to byl spokoj. Ciekawe jak bedzie teraz :)

Pisanko pomyslnej wizyty i samych dobrych wiesci :) daj znac co slychac u dziewczynek

Ewelin jak urlop? Jak pogoda?

Dziewczyny macie juz imiona dla dzieciaczkow? Takie na 100%
Agatek... Twoj suwaczek pokauje ze za 2 dni to Ty bedziesz ,ale w 29 tyg. Wydawalo mi sie ze Twoja ciaza jest mlodsza kilka dni od mojej.
 
Ja mam imie na 99% wybrane- Antos.
Drugie bedzie mial po Tacie.

Dziewczyny mam pytanie co do laktatora. Jakiej firmy polecacie. Chce manualny, nie elektryczny. Chce karmic piersia, nie planuje karmic butelka, ale roznie moze byc i wole miec w domu laktator kupiony niepotrzebnie, niz maz mi ma potem na szybko kupowac i kupi jakis badziew.

Drugie pytanie, odnoscie tych nakladek na piersi do karmienia. Musze je kupic, bo mam brodawki do srodka wklesniete, myslalam ze wyskocza jeszcze, ale sie nie zanosi, wiec dziecko nie bedzie mialo jak cyca zlapac.
Wiem ze sa rozne firmy i rozne rozmiary. Jestem w tym temacie zielona, moze ktos cos podpowie[emoji6]

Trzecie pytanie. Jak rodze w swieta, to zimowy kombinezonik na jaki rozmiar kupic? 62 czy 68? Czy taki i taki?


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Laktatory swietne ma Medela. Chyba nr 1 wsrod laktatorow. Goraco polecam!
Co do kombinezonka ja radze Ci kupic rozm 62. Ja kupilam wlasnie 62 i moj maly (urodzil sie 53 cm dlugi) nawet nozkami nie dosiegal do nogawek. Raczkami zreszta tez nie. Wiec go wkladalismy do srodka i zapinalismy tylko. I ten rozm 62 starczyl nam na cala zime a rodzilam na poczatku listopada. Chyba tak to jest z kombinezonami ze rozmiarowka jest z deczka większa niz normalnie.
 
reklama
Martini no ja tez :) w srode zaczne 30 tydz :) juz.juz chyba w polowie masz 30 tyg. Bo faktycznie Twoja ciaza starsza o pare dni.
Ja licze tak: np 25 tc+4 to licze ze leci juz 26 tc.
 
Do góry