reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja licze dopoki nie wskoczy nowa liczba :p bo powiem Ci ze np jak ide do lekarza i zalozmy mialam 25+4 to mowil 25 tydz... a tam nie bede sie sprzeczac niech kazdy tak liczy jak tam chce :p Ja tam bym powiedziala ze w srode zaczniesz 29 ,ale juz tam :D
 
reklama
Dziewczyny, to jeszcze doradzcie jaki termometr dla dziecka. Moze byc drogi, byle dobrze mierzyl.
Mam w domu 2 ale kazdy pokazuje jak chce.
W szpitalu mieli taki ktorego nie przyklada sie do czola tylko mierzy z odleglosci i tez pielegniarki mowily ze nie jest dobry bo sie myli.

Jest jakis numer 1 wsrod termometrow dla dzieci?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, to jeszcze doradzcie jaki termometr dla dziecka. Moze byc drogi, byle dobrze mierzyl.
Mam w domu 2 ale kazdy pokazuje jak chce.
W szpitalu mieli taki ktorego nie przyklada sie do czola tylko mierzy z odleglosci i tez pielegniarki mowily ze nie jest dobry bo sie myli.

Jest jakis numer 1 wsrod termometrow dla dzieci?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co ja wlasnie jutro bede w aptece i zapytam babki, podobno sa teraz termometry takie jak kiedys byly z rtecia to teraz jakies na spirytusie czy cos - znajomi taki kupili, bo wszystkie sa dupne. Te w szpitalach tez. Bedac 1.5 roku temu przed zabiegiem wykazalo mi prawie 40 stopni goraczki i mowie ze goraczki napewno nie mam bo bym czula..wiec przeszlam sie po szpitalu ochlodzilam i temp wykazalo normalna :) Mam tez w domu taki co pika po jakims czasie sam jak juz zmierzy ale tez rozne temp sie na nim mialo :D
 
Fajna jest. Jakbym miala dom to bym sie pewnie skusila. Jak na zywo widzialas i Ci pasuje[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Muszę się rozejrzeć za innymi, porównać, pomagać ale chyba na coś w tym stylu się zdecyduje, miałabym na górze przewijak koło łóżeczka a na dole ten i nie musiałabym biegać tam i spowrotem żeby przebrać małego
 
Ja licze dopoki nie wskoczy nowa liczba :p bo powiem Ci ze np jak ide do lekarza i zalozmy mialam 25+4 to mowil 25 tydz... a tam nie bede sie sprzeczac niech kazdy tak liczy jak tam chce :p Ja tam bym powiedziala ze w srode zaczniesz 29 ,ale juz tam :D
Nie, w srode bede miala pelnych 29 tc. Tylko tu suwaczek mi pokazuje tak, w moich wszystkich apkach mam np dzisiaj 28 tydz i 5 dni. Wiec w srode bedzie pelnych 29 tyg :)
Ja tak w pierwszej ciazy liczylam ze jak 28+5 to liczylam ze to 28 tc. A jak poszlam rodzic 33+5 to mam w wypisie ze urodzilam w 34 tc.
 
Nie, w srode bede miala pelnych 29 tc. Tylko tu suwaczek mi pokazuje tak, w moich wszystkich apkach mam np dzisiaj 28 tydz i 5 dni. Wiec w srode bedzie pelnych 29 tyg :)
Ja tak w pierwszej ciazy liczylam ze jak 28+5 to liczylam ze to 28 tc. A jak poszlam rodzic 33+5 to mam w wypisie ze urodzilam w 34 tc.
Czyli chyba kazdy liczy roznie, bo ja wlasnie zwrocilam uwage na to co lekarz tam sobie mowi ktory to tydz to wlasnie bylo 25+4 i mowil 25 :)
 
reklama
Ja mam imie na 99% wybrane- Antos.
Drugie bedzie mial po Tacie.

Dziewczyny mam pytanie co do laktatora. Jakiej firmy polecacie. Chce manualny, nie elektryczny. Chce karmic piersia, nie planuje karmic butelka, ale roznie moze byc i wole miec w domu laktator kupiony niepotrzebnie, niz maz mi ma potem na szybko kupowac i kupi jakis badziew.

Drugie pytanie, odnoscie tych nakladek na piersi do karmienia. Musze je kupic, bo mam brodawki do srodka wklesniete, myslalam ze wyskocza jeszcze, ale sie nie zanosi, wiec dziecko nie bedzie mialo jak cyca zlapac.
Wiem ze sa rozne firmy i rozne rozmiary. Jestem w tym temacie zielona, moze ktos cos podpowie[emoji6]

Trzecie pytanie. Jak rodze w swieta, to zimowy kombinezonik na jaki rozmiar kupic? 62 czy 68? Czy taki i taki?


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja laktator pewnie z aventu kupię bo to sprawdzona firma ale jeszcze nie wiem jaki model, nie rozglądałam się w ogóle za nim
Jeśli chodzi o nakładki na piersi to ja miałam i rozmiar S i M i moja córka tylko mniejsze umiała chwycić, firma chyba nie ma takiego znaczenia bo to tylko kawałek silikonu
A kombinezon...Sama nie wiem, chyba kupie dopiero jak młody się urodzi,wcześniej wybiorę tylko fason i mąż z kartką pójdzie kupić, bo jak się urodzi malutki to w dużym kombinezonie się utopi a jak kupie za mały to dopiero dramat :p
 
Do góry