reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dokładnie to samo dziś słyszałam, że ciąża i poród sn uzdrawia. Ponoć niezłe cuda już się zdarzały. U mnie to raczej bez szans bo nie mam jajowodów.
No tak w tym wypadku to juz sama wiesz :( mnie ostatnio dr powiedzial na wizycie ze ciaza to dobre lekarstwo na moja endometrioze i zebym dlugo nie czekala z nastepnym ;) wiec troszke nadzieji mi dal.
 
reklama
Pisanko lez, bo serio nie ma zartow. Ja czytalam ze szyjka 25 mm to ju mega na styk i ponoc krazek zakladaja.
Wazne, zebys dobila do 30 tc. Potem juz jest w miare bezpiecznie.
Takze nie lataj po sklepach, nie sprzataj, nie gotuj, nie wychodz z psem. Lez kobieto lez, wstawaj do wc i na szybki prysznic. Dasz rade. To tylko kilka tygodni.
 
Ja robię taka przerwę bo już nie będziemy podchodzić do in vitro . Po 1 Szymek to był nasz ostatni zarodek, a po drugie liczymy na naturalsa . A jak się nie uda to zamierzamy adoptować ;)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Znam kilka przypadków gdzie po in vitro dziewczyny zachodzily w ciążę bez problemu choć wcześniej nikt nie dawał cienia nadzieji na naturalne poczęcie więc trzymam kciuki i za waszego naturalsa
 
Tez licze na naturalska, ale obym sie nie przeliczyla :hmm: dlatego chce rodzic SN tez nasluchalam sie ze kobieta podczas porodu moze wydalic rozne choroby itd, a chyba to by bylo lepsze oczyszczenie niz cc, ale no to juz nie ode mnie zalezy zobaczymy jak to wszystko sie potoczy :)
Nie wiem czy sposób w jaki sie rodzi ma znaczenie, moje koleżanki wszystkie były po cc i potem naturals :)
 
Wow serio jestescie mlodziutkie, ja chyba w tej drugiej grupie jestem, bo juz skonczylam 28 lat. Ale jak pierworodnego rodzilam to tez bylam mloda mialam 25 :D ja z dzieciakami to chcialam zeby nie bylo jakiejs mega duzej roznicy wieku, wiec tak zdecydowalismy ze 3 lata to jeszcze spoko. No i moj drugi warunek to urodzic dzieci przed 30.

Dziewczyny ja znam skrajny przypadek, ze lekarz dal zielone swiatlo na starania o bobasa juz 3 miesiace po cc. A tak normalnie to chyba trzeba czekac cos okolo roku :)

Jezu nareszcie sie ochlodzilo, jestem wniebowzieta!
Hahaha, to ja jestem w jeszcze innej grupie wiekowej,trzeciej :p
 
reklama
Z tą skracającą szyjką to ponoć nie do końca wiadomo jakie są przyczyny. Ponoć to indywidualne predyspozycje. I jedna może leżeć plackiem a szyjka się skróci, a inna może zasuwać, dźwigać i nic się nie stanie.
No właśnie wiem :/
Pisanko lez, bo serio nie ma zartow. Ja czytalam ze szyjka 25 mm to ju mega na styk i ponoc krazek zakladaja.
Wazne, zebys dobila do 30 tc. Potem juz jest w miare bezpiecznie.
Takze nie lataj po sklepach, nie sprzataj, nie gotuj, nie wychodz z psem. Lez kobieto lez, wstawaj do wc i na szybki prysznic. Dasz rade. To tylko kilka tygodni.
Będę leżeć jak kloda :) jutro rodzice wezmą psa a za 9 dni m wróci. Musza mi kupić pasztet i bułki hahah i wytrzymam hahah
 
Do góry