reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dzisiaj jak bede na wizycie to porposze dr zeby podejrzec malego na usg bo od 2 dni jakos w dole brzucha mam dziwne uczucie niby to nie skurcz
niby nie pecherz ale jakos tak dziwnie ze nie czuje komfortowo sie przy chodzeniu lub wstawaniu
i dziwne bo odczuwam to od osatatniej wizyty
1f615.png
 
reklama
Pisanka, a ta paczke dla dziecka tez zamawialas z bebi program? Ta jak dziecko ukonczy 6mc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już mam dosyć tych rejestracji,niech sobie te paczki w d...wsadza
Nie będę mieć tego termoforu bo strona startowa jest ale potem jakieś inne paczki się wyświetlają, albo ja nie ogarniam albo oni w kulki lecą
Nigdzie się już nie rejestruje
Przynajmniej dziś :p
 
Ja już mam dosyć tych rejestracji,niech sobie te paczki w d...wsadza
Nie będę mieć tego termoforu bo strona startowa jest ale potem jakieś inne paczki się wyświetlają, albo ja nie ogarniam albo oni w kulki lecą
Nigdzie się już nie rejestruje
Przynajmniej dziś :p
Ja olewam rejestracje, dostane pare gadzetow ktore potem wrzuce w kat, a bede non stop dostawac telefony z reklamami z innych firm.
W sumie po co mi jakis termoforek, albo szmatka sensoryczna.
Jakby dawali probki kosmetykow to bym sie skusila[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja olewam rejestracje, dostane pare gadzetow ktore potem wrzuce w kat, a bede non stop dostawac telefony z reklamami z innych firm.
W sumie po co mi jakis termoforek, albo szmatka sensoryczna.
Jakby dawali probki kosmetykow to bym sie skusila[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kosmetyki też są w tych pudełkach niektórych a i inne gadżety się przydadzą, te kocyki sensoryczne są słodkie i napewno maluchowi się spodobają, z córką dostawałam próbki mleka i sloiczki z obiadkami często nowości,sliniaczki,a nawet ubranka także fajnie ale teraz nie mam cierpliwości jakoś
 
reklama
Do góry